Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pašvaldība nolemj turpmāk iekasēt nomas maksu

Iecavas novada dome nolēmusi turpmāk iekasēt nomas maksu no veikala, kas līdz šim pašvaldības ēkā Grāfa laukumā 1 telpas izmantoja bez maksas.

Namu, kas celts vēl senās Gross-Eckaw muižas laikā un padomju gados pildīja Dartijas kluba funkcijas, pašvaldība pirms dažiem gadiem iegādājās no privātīpašniekiem, lai iekārtotu šeit iecerētās mūzikas un mākslas skolas telpas. Kā domes sēdē paskaidroja pašvaldības vadītājs Jānis Pelsis, krīzes dēļ projekts uz nenoteiktu laiku atlikts. Nama pirmajā stāvā arī pēc pārņemšanas pašvaldības pārziņā turpināja darboties bijušās īpašnieces Ausmas Miezeres pārtikas veikaliņš, par kuru līdz šim neiekasēja nomas maksu, jo telpas ir visai pieticīgas, turklāt ar saimnieci bija vienošanās par to pieskatīšanu un uzturēšanu kārtībā. Tā kā pašvaldība nedrīkst savu īpašumu šādi atdot lietošanā, tagad nolemts noteikt nomas maksu - saskaņojot ar īpašnieci, tā noteikta 41,27 lati jeb viens lats par kvadrātmetru mēnesī. Deputāti arī noteica īpašniecei aizliegumu pie ēkas dedzināt veikala atkritumus, saņemtas iedzīvotāju sūdzības. Kā skaidroja bērnudārza «Dartija» vadītāja deputāte Irīna Freimane, vecāki nereti žēlojušies, ka bērni uz izglītības iestādi jāved caur gruzdošu atkritumu dūmiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas