Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pašvaldība savā īpašumā pārņem ielu

Turpmāk Iecavas dārzkopības sabiedrības «Pārupe» esošā iela, kas ir arī galvenais piebraucamais ceļš apkaimē esošajiem iecavnieku īpašumiem, būs pašvaldības paspārnē un dēvējama par Dārziņu ielu, vienprātīgi šīs nedēļas domes sēdē lēma Iecavas novada domes deputāti.

Iecavas novada zemes ierīcības dienesta vadītāja Baiba Leitlante informēja, ka pašvaldībā saņemts «Pārupes» dalībnieku iesniegums ar lūgumu pārņemt vietvaras īpašumā ielu, kas ir galvenais piebraucamais ceļš dārzkopības sabiedrības teritorijā esošajiem zemesgabaliem. B. Leitlante paskaidroja, ka teritorijā ir vairāk nekā 300 zemesgabalu, no kuriem daļa jau ir apbūvēta un tiek izmantota dzīvošanai, bet daļu iedzīvotāji izmanto mazdārziņu un atpūtas vajadzībām.

Sagatavotajā lēmuma projektā tika ietverts priekšlikums minēto ielu nodēvēt par Lielo ielu. Taču vairums deputātu nebija mierā ar šādu nosaukumu. Deputāts Juris Krievs aicināja iedomāties, kāda ir, piemēram, Lielā iela Jelgavā. Viņam nebūtu iebildumu, ja šādi nodēvētu ielu, kas izbūvēta jaunā kvartālā, taču šim objektam deputāts aicināja rast piezemētāku nosaukumu. No deputātu vidus izskanēja vairāki priekšlikumi – Centrālā, Ķesterkalna, Sakņu, Dārzeņu, līdz beidzot deputāti vienojās kooperatīvā esošo ielu nosaukt par Dārziņu ielu.

Saskaņā ar pieņemto lēmumu pašvaldības īpašumā pāriet satiksmes infrastruktūras objekts – iela 570 m garumā, kas atrodas uz pašvaldībai piekrītošās zemes vienības 0,4 ha platībā. Lai veiktu izmaiņas pašvaldības ceļu un ielu reģistrā, Iecavas pašvaldība sagatavos iesniegumu valsts akciju sabiedrībai «Latvijas Valsts ceļi».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas