Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas skolai vajadzīgs «gulošais policists» 2

Līdz mācību gada sākumam nav ierīkots «gulošais policists» uz ielas starp Iecavas internātpamatskolas ēkām, lai arī šeit ir mazpilsētai dzīva satiksme. Skolas direktore Judīte Rubina pauž apņemšanos pašvaldībā aktualizēt šo jautājumu.

Jūlija domes sēdē par konkrētā drošības objekta ierīkošanu, kam šī gada budžetā paredzēti līdzekļi, jautājumu pašvaldības izpilddirektoram Mārtiņam Veinbergam uzdeva opozīcijas deputāte Beāta Mīlgrāve (PS). M. Veinbergs sākotnēji apšaubīja «gulošo policistu» noderīgumu, jo tie sagādājot problēmas, proti, viņš dzirdējis par pašvaldību rūgto pieredzi, kuras iesūdzējuši tiesā autobraucēji, mēģinot piedzīt kompensācijas par mašīnu bojāšanu uz nepareizi uzbūvēta ātrumlauža. Deputāti šīs bažas noraidīja, aizrādot, ka jāievēro «gulošo policistu» veidošanas būvnormatīvi, turklāt līdz šim Iecavā izveidotie ātrumvaļņi šādas problēmas nav sagādājuši.J. Rubina skaidro, ka audzēkņu drošībai «gulošais policists» uz ielas, ko bērni un pedagogi regulāri šķērso, ejot no skolas uz internāta ēku un atpakaļ, ir ļoti vajadzīgs. Pa šo ielu ved ceļš uz garāžām, tāpēc transporta kustība no rītiem un vakarpusē, kad brauktuvi šķērso skolēni, ir mazpilsētai pietiekami dzīva, turklāt ne visi braucēji ievēro ātruma ierobežojumu apdzīvotā vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lu-lū

Jums tak ir Lambada,ja nepietiek paņemiet blakus noguldiet Bauskas policijas izpalīgu Aļdoni

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 22:06

MUĻĻAS

neko tur nevajag,ne guļošu ne stāvošu,ne roķelēs turošu policistu,
satiksme 5 mašīnas dienā, kur tā var izfantazēt ?
Mārtiņ, turies pretī tām muļķīgām iegribām,

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 12:27

Vietējās ziņas