Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas skolās aukstums mācībām netraucē

Iecavas novada skolās aukstums mācībām netraucē, noskaidroja «Bauskas Dzīve».

Dzimtmisas pamatskolā piektdien, 8. janvārī, bija ieradušies nedaudz mazāk skolēnu, stāsta direktores vietniece Lolita Krēmere. «Klases ir pietiekami pilnas, stundas notiek plānotajā kārtībā,» saka L. Krēmere, «sporta stundas notiek ārā – bērni slido, slēpo, brauc ar ragaviņām.»

Skolas telpas apkurina ar malku, krāsns ir katrā klasē vai apsilda divas istabas, stāsta pedagoģe: «Telpas ir siltas, kaut arī jākurina vairāk. Malka sagādāta laba, skolā neviens nesalst.»
Šonedēļ, kad vairākas dienas sals pārsniedza mīnus 10 grādus, Dzimtmisas skolas 5. klases audzēkņi bijuši patversmē «Mežavairogi», kur apskatīja iemītniekus un veda pastaigā suņus, stāsta pedagoģe. «Sporta skolotājs Vilnis Gailums 20. janvārī skolēniem rīko sporta dienu Riekstukalnā, kur dažādas nodarbības notiks sporta pulciņa dalībniekiem. Mēs priecājamies par ziemu, kas pēdējos gados nemaz tik ilga nav bijusi,» apstiprina L. Krēmere.

Iecavas vidusskolā piektdien nedaudz mazāk bērnu ir 4. – 6. klasēs, «Bauskas Dzīvei» stāsta direktores vietniece Solveiga Lineja. «Mazie, kurus ved ar mašīnām, un lielie atnākuši gandrīz visi. Stundas notiek visās klasēs, jo nevienā nav mazāk par pusi skolēnu. Telpu apkure ir kārtībā, varam siltumā pa logu vērot skaisto ziemas skatu ar apsarmojušiem bērziem. Brīvpusdienas tika arī lielajiem skolēniem to vietā, kuri nav skolā,» skaidro S. Lineja.

Iecavas internātpamatskolā darbs rit ierastajā kārtībā, jo vairākums skolēnu nedēļu pavada kopmītnēs, «Bauskas Dzīvi» informēja administrācijā. Telpas ir siltas, un bērniem ir iespēja pavadīt laiku arī ārā, kad nav tik liels sals.

Mūzikas un mākslas skolā 8. janvāra vakarā rīkotais Zvaigznes dienas koncerts notiks kā paredzēts – pulksten 19. Aukstums nav tik liels, lai to atceltu, «Bauskas Dzīvei» apstiprināja skolas administrācijā.

Dienas vidū Iecavā bija mīnus 20 grādu aukstums, ap pulksten 15 tas bija mazinājies līdz mīnus 17. Vakarā tiek prognozēti mīnus 18 grādi, bet sestdien temperatūra pakāpeniski paaugstināsies līdz mīnus 11.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas