Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas skolās turpinās labas uzvedības projektu

Divas Iecavas novada izglītības iestādes turpinās dalību 2011. – 2013. gadā noritējušā projektā par atbalstu skolēnu labai uzvedībai, kura termiņš pagarināts līdz šī gada 31. maijam.

Projektā divus gadus piedalās Iecavas vidusskola un internātpamatskola. Piektdien, 17. janvārī, internātpamatskolas zālē bija sarīkots projekta kopsavilkuma pasākums, portālam pastāstīja iestādes direktore Aija Semjonova.

«Sniedzām prezentāciju par projekta gaitā paveikto, veidojām apkopojuma testus ar skolēniem, lai rādītu, kā viņi apguvuši pozitīvu uzvedību,» stāsta direktore. Nodarbība nofilmēta, materiālu pēc apstrādes plānots ievietot internātpamatskolas mājaslapā internetā.

Jau informējām, ka dalība projektā, kura mērķis ir izveidot atbalsta tīklu sociālās atstumtības riskam pakļautiem jauniešiem, Iecavas skolās sākta pirms diviem gadiem. Lai arī projektu bija paredzēts noslēgt pērn, tā norise pagarināta, jo tā rezultāti bijuši ļoti labi, informē projekta vadītāji no Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes. Līdz ar Iecavas novadu projektā piedalās ap 15 citu pašvaldību skolu no visas Latvijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas