Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas Veselības centrā jauna rentgena iekārta

Jaunu rentgena (Rtg) iekārtu mediķiem un pašvaldības pārstāvjiem pagājušajā nedēļā demonstrēja Iecavas Veselības centrā (IVC), vēstīts mājaslapā iecava.lv

Līdzekļi jaunās iekārtas iegādei jau iepriekš bija pieprasīti no pašvaldības budžeta. Jauno iekārtu – «Philips» 2014. gada ražojumu – par 58 080 eiro ar pievienotās vērtības nodokli piegādāja konkursa uzvarētāja SIA «Arbor Medical korporācija». Izdevumos bija iekļauta arī vecās, IVC kopš 1986.gada izmantotās Rtg iekārtas demontāža, jaunās aparatūras uzstādīšana un personāla apmācība.

Līdz ar iekārtas uzstādīšanu Iecavā atkal pieejami Rtg izmeklējumi, kurus kopš vecās aparatūras demontāžas sākuma pirms Ziemsvētkiem iecavniekiem nācās apmeklēt citur.

IVC direktors Sandris Kaidaks pavēstīja, ka jaunā iekārta nodrošinās kvalitatīvus un drošus izmeklējumus pacientiem, piebilstot, ka biežāk Rtg pārbaudes vajadzīgas ziemā, kad ir vairāku saslimšanu un traumu.

Direktora vietnieks Aleksandrs Prokopenko uzsvēra, ka jaunās Rtg iekārtas galds ir transformējams, tātad turpmāk varēs ērti izmeklēt pacientus uz nestuvēm. Vienā telpā ar Rtg aparātu IVC tiek izmantots arī mamogrāfs.

Piegādātāju pārstāvis Ainārs Soms skaidroja, ka jaunā aparatūra ir moderna un kompakta, ar visām vajadzīgajām diagnostikas funkcijām. Iekārtai ir divu gadu garantija un apkope, ko nodrošinās pārdevēja firma.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas