Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas vidusskolas pārstāvji «Erasmus» projektā apmeklē Vāciju

Iecavas vidusskolas audzēkņu un pedagogu delegācija «Erasmus» programmas projektā februārī apmeklē sadarbības partnerus Vācijā, «Bauskas Dzīvi» informēja projekta koordinatore Antra Pāruma.

Iecavas vidusskola «Erasmus+» stratēģiskajā skolu sadarbības projektā «Karjeras izglītība darba tirgum Eiropā» iesaistījusies šajā mācību gadā. Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta koordinējošā iestāde ir Gladenbahas skola Vācijā, citas partneres – Dānijas, Portugāles, Polijas, Turcijas mācību iestādes. Projekta mērķis ir ar dažādām nodarbēm sekmēt skolēnu sagatavotību darba tirgum, palīdzēt viņiem apzināties savas spējas un prasmes, lai atvieglotu profesijas izvēli.

Pirmā projekta vizīte notika pērnā gada oktobrī Dānijā, kur Iecavas skolu pārstāvēja 11.a klases skolēni Kristaps Anspoks, Betija Celitane, Džūlija Rodenkirhena, kā arī 11.b klases skolnieks Ričards Dūmiņš, informē A. Pāruma. Delegācijā līdz ar koordinatori bija pedagoģe Ilona Grīnberga.

Projekta dalībnieki apmeklēja dažādus uzņēmumus, lielākā no tiem bija «Carlsberg» atspirdzinošo dzērienu ražotne.

«Skolēni apmeklēja muzeju Odenses pilsētā, kur iepazinās ar 60. gadu mākslu Dānijā un piedalījās radošajā darbnīcā, veidojot mākslas darbus,» stāsta pedagoģe. «Apskatīts arī Hansa Kristiana Andersena muzejs. Skolēni veidoja savu profesijas izvēles pasi, rakstot CV un motivācijas vēstuli vācu valodā.»

Iecavnieki prezentēja arī savu skolu, novadu un valsti, īpašu prezentācijas daļu veltot uzņēmumam «Dzintars». Jaunieši projekta gaitā jau guvuši lielisku pieredzi un jaunus draugus, kā arī motivāciju turpmākajam mācību darbam, saka skolotāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas