Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavniece saņem diplomu konkursā «Cilvēka izaugsmei» 2

Iecavniece Agita Hauka ieguvusi konkursa «Cilvēka izaugsmei» diplomu un piemiņas velti kategorijā «Par sociālo atbildību».

Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāju un biedrības «Liepas» dibinātāju konkursam pieteikusi Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome, novērtējot viņas ieguldījumu lauku attīstībā un sabiedrības aktivitātes uzturēšanā.
Apbalvošanas ceremonijā Nacionālajā bibliotēkā piektdien, 15. aprīlī, A. Hauka līdz ar vairākiem citiem nominantiem saņēma diplomu un piemiņas velti. Četri konkursa kategoriju uzvarētāji ieguva arī tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru «Asns».

«Darbs nevalstiskajā sektorā ir saistīts ar ieguldījumu sabiedrībā, un tas kļuvis par manu ikdienu,» apliecinot prieku par uzslavu, «Bauskas Dzīvei» saka A. Hauka, «apbalvojums ir ne tikai atzinība, bet arī pamudinājums strādāt tālāk. Turpināšu pārstāvēt lauku cilvēku intereses gan Latvijas institūcijās, gan Eiropā.»

Nominācijas «Par sociālo atbildību» galvenā balva ar žūrijas lēmumu tika piešķirta Brocēnu novada jauniešu centra «Kopā» darbiniekam Zigmundam Zaļenko. «Uzzinot par šī amatnieka aizrautību un prasmi strādāt kopā ar jauniešiem, atrast oriģinālus veidus, kā rosināt citus radošai darbībai, es arī galveno balvu būtu devusi Zigmundam,» teic iecavniece.

Gandarījumu par A. Haukas uzslavu pauž «Liepu» vadītāja Beāta Bundule, kura piedalījās apbalvošanas sarīkojumā: «Agitas veikuma novērtējums ir ļoti nozīmīgs mums, viņas novadniekiem.» B. Bundule informē, ka pirmdien, 18.aprīlī, pulksten 19 Latvijas Radio 1 raidījumā «Monopols» būs saruna ar A. Hauku.

Šogad balvai bija pieteikti 63 pretendenti, lielākais skaits kopš konkursa dibināšanas pirms trim gadiem, vēsta rīkotāji.
Starp nominantiem bija radoši cilvēki, biedrības, uzņēmumi. Konkursu «Cilvēka izaugsmei» jau trešo gadu rīko Amerikas Tirdzniecības palāta un ASV vēstniecība Latvijā, kā arī Latvijas Pilsoniskā alianse. Apbalvošanas ceremonijā piedalījās Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ASV vēstniece Nensija Bikofa Petita un Eiropas Padomes komisārs cilvēktiesību jautājumos Nils Muižnieks. Konkursa mērķis ir sekmēt labās prakses piemērus, kas palīdz mazināt nevienlīdzību, vairot iedzīvotāju izglītību, veselību, labklājību, atbalstot Latvijas nākotnes attīstību.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

labvēlis

Agita! Apsveicu, Tu godam esi nopelnījusi apbalvojumu, lai Tev veicās!

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 08:44

atkal garām

Agita Hauka saņēma Goda rakstu, nevis balvu. Kārtējo reizi neprecīza informācija...
Bet prieks par Agitas darba novērtējumu!

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 09:08

Vietējās ziņas