Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavniekus informēs par smaku ierobežošanu 3

Valsts vides dienests otrdien, 31. jūlijā, plkst. 18 Iecavas kultūras namā aicina Iecavas ciema iedzīvotājus, uzņēmumu pārstāvjus un citus interesentus uz tikšanos, kur sniegs atbildes uz jautājumiem par smaku izplatību un ierobežošanu Iecavā un Iecavas novadā.

Evita Beitlere, Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālās vides pārvaldes Kontroles daļas vadītāja, informēja, ka tikšanās iemesls ir ļoti daudzās sūdzības par traucējošām smakām. Valsts vides dienests aicinājis pasākumā piedalīties arī Iecavas novada uzņēmumus, kuru saimnieciskā darbība var radīt traucējošas smakas.

Pēc tam, kad jūlija vidū iedzīvotāji sāka protestēt pret smakām Iecavā, Valsts vides dienesta pārstāvji tikās gan ar iedzīvotājiem, gan novada pašvaldības vadību. Uzņēmumus, kuru saimnieciskā darbība var radīt traucējošas smakas – SIA «Agro Iecava», SIA «Zeltezeri», SIA «Jaunpagasts plus», a/s «Balticovo» un SIA «EGG Energy» – Valsts vides dienests aicināja ar pašvaldības starpniecību regulāri informēt iedzīvotājus par plānotajiem darbiem vai problēmām ražošanas procesā, kā dēļ apkārtnē var būt jūtama smaka.

«Iedzīvotājiem ir tiesības uzņēmumam pieprasīt informāciju par traucējošas smakas iemesliem un tās prognozēto ilgumu,» pauž E. Beitlere.

Valsts vides dienests noteicis ievērot papildu pasākumus smakas izplatības mazināšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

VVD

Sapulci vajag arī Vecumnieku novadā un pie Bārbeles digestāta lagūnas !

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.30 16:11

Informētājs

Informēju, ka smaka bija, ir un būs. Rīt būs skāba dvaka, ceturtdien būs neizturama, sestdien un svētdien smakoņi būs brīvdienās un smaka nebūs.
Augusta smaku ziņas tiks raidìtas augusta katras nedēļas pirmdienā pulkten 8.00, kad smakoņi sāk smakot

pirms 8 mēnešiem, 2018.07.31 00:07

Vietējās ziņas