Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecelts Zālītes speciālās internātpamatskolas direktors 8

Iecavas novada domes sēdē vakar, 14. septembrī, par Zālītes internātpamatskolas direktoru iecelts iecavnieks Jānis Kārkliņš. Savus amata pienākumus viņš sāks pildīt 1. oktobrī. Kad Iecavas novada dome saņēma pašreizējās direktores Ināras Novickas atlūgumu, tika izsludināts konkurss uz brīvo amata vietu. Pieteicās četri pretendenti. Augstāko vērtējumu saņēma J. Kārkliņš. Viņš ir bijis Misas vidusskolas direktors, Bauskas rajona Izglītības pārvaldes vadītājs, Izglītības un zinātnes ministrijas departamenta vadītājs, vadījis Jūrmalas pilsētas izglītības pārvaldi. «Protams, darba specifika mainīsies, bet sajūta ir laba. Viss, kas mainās, mainās uz labu. Strādāt skolā nozīmēs būt tuvāk reālās dzīves situācijām. Šādas skolas bija arī Jūrmalā, tur guvu pieredzi. Ir arī atmiņas no skolotāja darba gadiem. Misā, vecajā Dugānes skolā arī bija speciālās klases, kurās es vadīju stundas,» stāsta J. Kārkliņš. Ināra Novicka plāno turpināt darbu Zālītes internātpamatskolā par sociālo pedagoģi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ezis

kopsh kura laika iecavnieks? sen nebija par vinu dzirdets.

pirms 7 gadiem, 2010.12.10 18:52

Susurs

Kāds zems kritiens - no Misas v-sk pirms gadiem cēli aizgāja uz ministriju, tad pasēdēja Jūrmalā un re nu - tagad priecīgs darbu dabūt arī Zālītē.... Mja, kurš augstu kāpj, tas zemu krīt, kurš citam bedri rok, pats tajā ieveļas...

pirms 8 gadiem, 2010.09.15 20:32

florida

Kāpēc tā? Nebūs jau nekāda vaina, no pieredzes varu teikt, ka jaunais direktors neapgrūtinās skolu ar pārāk biežu savu klātbūtni.

pirms 8 gadiem, 2010.09.15 19:46

jūrmala

Visdziļākā līdzjūtība Zālites skolas pedagogiem, bērniem un vecākiem.

pirms 8 gadiem, 2010.09.15 10:07

Vietējās ziņas