Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji atbalsta «Iecavas Ziņu» izdošanu 9

660 no 702 iedzīvotājiem, kas piedalījušies sabiedriskajā apspriešanā par pašvaldības izdevumu «Iecavas Ziņas», atbalsta tā izdošanu, aģentūra LETA uzzināja Iecavas novada pašvaldībā.

Sabiedriskās apspriešanas laikā, no 15. aprīļa līdz 31. maijam, saņemtas 702 aptaujas lapas, no tām 39 ir nederīgas, jo tās aizpildījušas personas, kas nav deklarētas Iecavas novadā vai ir nepilngadīgas.

Uz jautājumu «Vai Iecavas novada domei jāizdod pašvaldības laikraksts «Iecavas Ziņas»?» apstiprinoši atbildējuši 660 iecavnieki, trīs anketās atzīmēts atbilžu variants «nē», skaidro pašvaldībā.

LETA jau ziņoja, ka Iecavas novada domes deputāti aprīlī vienbalsīgi lēma līdz 31. maijam izsludināt publisko apspriešanu «Vai Iecavas novada domei jāizdod pašvaldības laikraksts "Iecavas Ziņas»?».

Lai publisko apspriešanu uzskatītu par notikušu, tajā bija jāpiedalās vismaz 3% no pilngadību sasniegušajiem Iecavas novada iedzīvotājiem jeb vismaz 216 cilvēkiem.

Sākotnēji bija paredzēts izsludināt apspriešanu jautājumā "Vai Iecavas novada domei jāizdod pašvaldības laikraksts «Iecavas Ziņas» līdzšinējā apjomā», taču sēdes laikā deputāti lēma mainīt formulējumu, liecina domes sēdes audioieraksts.

Sēdes laikā izskanēja pārmetumi reģionālajiem žurnālistiem, kas «ļaunprātīgi izmanto ceturto varu», tāpat izteiktas cerības, ka sabiedriskās apspriešanas rezultātus varēs izmantot kā pamatojumu tiesā, ja vietējais laikraksts «Bauskas Dzīve» tiešām vērsīsies tiesā pret pašvaldību, kā tas izskanējis iepriekš.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Oui

Paskaidrojiet man, lūdzu ... Kāda daļa BDz par to, kas notiek Iecavas novadā ? Kas tie par "kungu" gājieniem - uzspiest savu vienīgo taisnību citiem ? Skatieties labāk paši kas notiek Bauskas novadā.

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 12:51

garāmejot

ak reklāmas, reklāmiņas. ne jau nu par ziņu saturu kašķis ir :D
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/600690-iecavas_novada_dome_versusies_policija_pret_bauskas_dzivi

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 15:57

baušķis

Tas tik vēl trūka, lai tāda nelasāma avīžele BDz būtu noteicēja,ko izdod un lasa Iecavas novadā !

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 14:01

RP

Sirsnīgs paldies Iecavas avīzītei elektroniskā formātā!!! Sen vairs nedzīvoju Iecavā, bet ļoti patīkami uzzināt, kas notiek ar man pazīstamiem ļaudīm, iestādēm, darba iespējām, visādiem pasākumiem un izklaidēm.

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 19:33

aivars

Neinteresantaku avīzi par iecavs ziņām grūti atrast ko var darīt ka iecavā valda komonists jau 30 gadus nožēlojamu

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 09:58

Zigis

Tajā avīželē tiešām nav nekā, ko lasīt. Iecavas Ziņas - lepni skan, bet tukši! Saturs sagramstīts, nekādas koncepcijas. Nevajag savu auditoriju novērtēt par zemu.

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 12:00

Latviete

Cilvēki lasa to, kas viņiem interesē, nevis to, ko viņiem liek lasīt. Tādējādi, kāda gan starpība, kura avīze tā ir un kāda tā ir. Kāpēc jāpūš no mušas zilonis?

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 15:13

Yy

Nu Bauskas dzīvē arī nav ko lasīt.Viens un tas pats.

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 17:02

Vietējās ziņas