Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotājus aicina izvērtēt priekšlikumus par skolu attīstības plānu 14

Bauskas novada iedzīvotāji pirmdienas, 21. marta, vakarā tiek aicināti Bauskas kultūras centrā uz tikšanos, kur tiks iepazīstināti ar pētījumu par ekonomisko un demogrāfisko situāciju novadā un attīstības perspektīvām.

Interesentiem prezentēs Bauskas novada telpiskās plānošanas platformu un priekšlikumus Bauskas novada izglītības iestāžu attīstības un optimizācijas plānam, informē Zane Gorškova, Bauskas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Marta sākumā Bauskas Valsts ģimnāzijā, kopā aicinot Bauskas novada pašvaldības administrācijas, pārvalžu, iestāžu pārstāvjus, medijus un citas personas, pirmo reizi notika SIA «Karšu izdevniecība «Jāņa sēta»» izstrādātās telpiskās plānošanas platformas Bauskas novadam un ar to saistīto pētījumu rezultātu prezentācija. «Bauskas Dzīve» par to jau vēstīja, dati, fakti un secinājumi izsaukuši iedzīvotāju sašutumu, kas pausts komentāros portālā bauskasdzive.lv. Dažādi viedokļi pārstāvēti arī laikraksta drukātajā versijā.

Pirmdien plkst. 19 pētījuma datus demonstrēs plašākai publikai. Z. Gorškova skaidro, ka iedzīvotāji varēs iepazīties ar SIA «Karšu izdevniecība «Jāņa sēta»» veikumu:

Bauskas novada deklarēto iedzīvotāju dzīvesvietas adrešu, vecuma un izglītības iestāžu piepildījuma (skolas un pirmsskolas vecuma bērniem) datu apstrādi un attēlošanu tīmekļa interaktīvajā kartē;

pievienotās vērtības aprēķinu ap 300 lielākajām kādreizējā Bauskas rajona teritorijā esošajām uzņēmumu struktūrvienībām un to telpisko analīzi, kā arī attēlošanu tīmekļa interaktīvajā kartē;

ar priekšlikumiem Bauskas novada izglītības iestāžu attīstības un optimizācijas plānam un tā pamatojumu, kas balstīts uz demogrāfiskās un ekonomiskās situācijas analīzi Bauskas novadā, kā arī Latvijas kontekstā.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

tā lūk

Tikai, galvenais, nevajag celt iedzīvotājos paniku, jo šis ir , kaut par bargu naudu, tomēr tikai pētijums, un tuvojas vēlēšanas, kurš tad no tautas kalpiem uzdrošināsies,šobrīd, kaut ko tādu realizēt dzīvē??? Un tad jau dzīve rādīs? Valsts likumdošana paredz, skola pēc iespējas tuvāk bērnu dzīvesvietai(sākumskolai un pirmsskolai), ko šis pētnieks, acīmredzot , piemirsa, vai nezina. Noteikt vajag aiziet un paklausīties!!!

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 13:39

mia

Jā, aizet var, bet tikai Baušķinieki. Tas gan laikam arī domāts tikai pilsētniekiem, jo 19.00 sabiedriskais transports vairs nekursē ne uz ne no laukiem.

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 17:56

guna

laukos bez mašīnas ? MUHAHAHAAH, vajag strādāt

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 18:13

pajūgs

Tas Gunai.! neiedomājies ka tikai tu strādā, un šaubos vai tev godīgi pelnīta tā mašīna MUHAHAHAN.
Cilvēku nevērtē pēc tā,ka, ir vai nav mašīnas.

pirms 2 gadiem, 2016.03.21 20:27

miaia

...atvainojos, aiziet....baušķinieki( nejaušas kļūdas).

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 17:58

sajūsmā

Lauciniekiem, kuriem ir skolas vecuma bērni, es vismaz tā dzirdēju, būs pašiem būs jādomā, kā nogādāt bērnus līdz skolai, skolēnu autobusu nebūšot, tikai satiskmes, tā ir taisnība???

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 19:04

duņai

Nē nav, katram piešķirs MB

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 21:46

duņa

Ha! Vai nevajadzētu pēčāk uztaisīt pētījumu par sabiedriskā transporta kursēšanas biežumu. Vāks, tagad skolas busi jau noņemti no dienas kārtību? A kā ņēmās, kā ņēmās -būs, vedīs, brauks . Nu ko atkal krūmos?

pirms 2 gadiem, 2016.03.21 20:32

skolotāja

Trīs reizes pārlasīju tāpat neko nesapratu. Vajag uz samazināt gan novados , gan ministrijās ierēdņus ,kas kaut ko optimizē uz platformas, tad bērni necietīs.

pirms 2 gadiem, 2016.03.18 22:10

Īsumā

Padomju laiki beigušies, kolhozi likvidēti un netiks atjaunoti, kolhozu zeme sadalīta zemniekiem, kolhozu un visa ar to saistītā inrastruktūra - skolas, poliklīnikas,veikali,bērnudārzi, ceļi arī vairs netiks uzturēti

pirms 2 gadiem, 2016.03.19 21:19

pele

Tas vīrietis bildes centrā pilnīgā kaifā un nirvanā. Vajag tak arī atrast tik foršu bildi! :D :D

pirms 2 gadiem, 2016.03.19 08:53

?

Nav saprotams ko tāda apspriešana dos? Vai tad māriņa ar ruhockīti pārdomās?

pirms 2 gadiem, 2016.03.20 08:18

Baušķiniece.

Kārtējo reizi varu pabrīnīties....tiek tērēta nauda (gandrīz 10000 eur) mistisku speciālistu piesaistē,kas nav lietas kursā ar vispārējo situāciju ....Galvenais ir kaut ko samazināt,apvienot,aizvērt-vārdu sakot ,kaut ko ieekonomēt uz cilvēku rēķina,lai varētu Bauskas domē atalgot,kārtējā neaizvietojamā speciālista fantastisko algu....Jo tālāk,jo trakāk....kaunieties

pirms 2 gadiem, 2016.03.27 23:13

Vietējās ziņas