Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotājus Vecumniekos atbalstīs projektu īstenošanā

Vecumnieku novada dome izsludinājusi projektu konkursu «Iedzīvotāji veido savu vidi 2016». Pieejamais novada domes finansējums 12 projektu īstenošanai ir 9600 eiro.

Par 2016. gada projektu nolikumu deputāti lēma Vecumnieku novada domes sēdē 27. aprīlī. Projekta pieteikumi jāiesniedz līdz 20. maijam Vecumnieku novada domē personīgi vai nosūtot pa pastu.

«Projektu konkursa mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Vecumnieku novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar novada iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem,» norādīts vecumnieki.lv mājaslapā.

Vecumnieku novada domes projektu vadītāja Dace Šileika informē, ka interesentiem Vecumnieku novada domē katru darbdienu iespējams saņemt konsultācijas par projektu pieteikumiem. Tikšanos gan nepieciešams iepriekš saskaņot ar D. Šileiku vai projektu koordinatori Ivetu Balceri.

Projektu konkursā «Iedzīvotāji veido savu vidi» pēdējos gados īstenoti projekti, kas guvuši atzinību arī Latvijas mērogā. Pagājušajā gadā tas bija pie Vecumnieku vidusskolas izveidotais leduslaukums, kuru entuziasti šogad vēl uzlabos. Gan leduslaukuma ierīkošanā, gan citos projektos parasti piesaistītās summas ir daudz lielākas nekā novada atvēlētais finansējums. Tomēr tieši novada līdzfinansējums kļūst par iemeslu dažādu ideju realizācijai – rotaļu laukums Misā, ēku remonti Valles pagasta Taurkalnē, Skaistkalnes ciemā un daudzas citas īstenotās ieceres, kas priecē gan  iedzīvotājus, gan ciemiņus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas