Īslīcē norisināsies konkurss «Aprīļa pilieni»

No šodienas līdz 30.aprīlim Bauskas novada Īslīces kultūras namā norisināsies konkurss "Aprīļa pilieni", informēja populārās mūzikas izpildītāju studijas "Aprīļa pilieni" vadītāja Nijole Berezina.

Šodien paredzēts dziedātāju, solistu konkurss, bet rīt, 29.aprīlī notiks deju grupu, popa grupu, duetu un trio konkurss. Savukārt 30.aprīlī norisināsies laureātu koncerts.

Dalībnieku veikumu konkursā vērtēs žūrija, kas katrā vecuma grupā piešķirts pirmo, otro un trešo laureātu titulu. Žūrijas vērtēšanas kritērijos ietilpst izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpe, priekšnesuma mākslinieciskā kvalitāte, priekšnesuma tehniskais izpildījums, fonogrammas un aranžējuma kvalitāte, kā arī dalībnieku aktiermeistarība un vizuālais tēls.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību un radošo pašizteikšanos un popularizēt bērnu un jauniešu estrādes dziedāšanas un dejošanas skolas. Konkurss arī veicina Latvijā dzīvojošo cittautiešu integrāciju sabiedrībā. Norises laikā, konkursā tiek popularizēti gan Latvijas, gan arī ārvalstu komponistu skaņdarbi.

Tāpat konkursa laureāti var piedalīties starptautiskos konkursos un festivālos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas