Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Īslīcē pastnieki gaidīs Bērzos un Ādžūnos

Pasta nodaļa Īslīces pagasta Bērzos pašreizējā režīmā strādās līdz 4. decembrim. Tā informē valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» (LP) ārējās komunikācijas vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Īslīces pagastā no 4. decembra tiek mainīts Īslīces pasta nodaļas darbības modelis. Tas tiek veikts zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ. Pasta nodaļas darbības modeli, atrašanās vietu un darba laiku pielāgos iedzīvotāju vajadzībām.

Turpmāk Īslīces pagastā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti divās vietās: Bērzu pakalpojumu centrā no pirmdienas līdz ceturtdienai vienu stundu. Savukārt piektdienās vienu stundu pastniece būs sastopama Ādžūnu bibliotēkā. Iedzīvotāji šeit saņems visus līdz šim pieejamos pasta pakalpojumus vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

G. Vārpa skaidro, ka līdzšinējais Īslīces pasta nodaļas darbības modelis LP ik gadus rada ap 6000 eiro lielus zaudējumus. Tādēļ arī tiek īstenotas šādas pārmaiņas. Jebkuram iedzīvotājam ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus pie pastnieka savā dzīvesvietā. Pastnieks nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā.

Saņemot aicinājumu par reģistrētu sūtījumu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt tā bezmaksas saņemšanu Īslīces pagasta pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Pirms tam ir jāpiezvana pa tālruni 63922268 vai 25700216. Sūtījumus var izņemt arī pasta centrā Bauskā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas