Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlaidumā Mežgaļu pamatskolā vislielāko izturību vēl vecākiem 1

Mežgaļu pamatskolā 14 jaunieši 11. jūnijā saņēma apliecību par pamatizglītības iegūšanu. Svinīgā izlaiduma ceremonija pirmo reizi bija skolas direktorei Agnese Mackevičai, tajā pirmo reizi piedalījās arī pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova. Direktore savā uzrunā klātesošajiem bija ļoti lakoniska, aicinot jauniešus atrast savu mērķi un koncentrēt visus spēkus tā sasniegšanai.  Savukārt B. Marčenkova uzrunāja vecākus, atgādinot, ka tieši tagad viņu atbalsts bērniem būs īpaši nepieciešams.  ''Ir svinīgs noskaņojums, prieks un vienlaikus, protams, uztraukums, kā manai meitai, citiem bērniem klāsies tālāk. Lauku bērni ir biklāki kā pilsētas skolēni. Taču viņiem ir lielāks dzīves rūdījums. Tāpēc es ticu, ka katrs no šodienas absolventiem noteikti sasniegs dzīvē iecerēto," tā pēc svinīgā pasākuma „Bauskas Dzīvei" atzina absolventes Lienes Purviņas mamma Inga Purviņa. Klases audzinātāja Santa Dručka pauda gandarījumu par skolēnu mācību rezultātiem: „Atzīmes, arī eksāmenu darbu vērtējums atbilst skolēnu zināšanu līmenim. Prieks, ka daži audzēkņi atbildīgā brīdī spēja sakoncentrēties un uzrādīt labu rezultātu." Par labām sekmēm izlaidumā īpaši uzteikti tika divi puiši. Augsta vidējā atzīme - 8,45 balles ir absolventam Kasparam Jankauskam. Savukārt Sandrim Justam tā ir vēl augstāka - 8,55. Jaunietis Mežgaļu skolā mācījies tikai vienu gadu, līdz šim viņš izglītojās Rīgā.  „Arī galvaspilsētā sekmes nebija tās sliktākās, taču tur bija daudz vairāk laika dažādām blakus lietām. Tagad, dzīvojot laukos, vairāk laika varēju veltīt mācībām," tā „Bauskas Dzīvei" skaidroja Sandris Justs. Pēc pamatskolas beigšanas viņš iecerējis tālākizglītoties koledžā un apgūt informāciju tehnoloģiju speciālista amatu. Abiem puišiem skolas vadība pasniedza naudas balvas par apzinīgu mācību darbu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

o-o

Tādā svinīgā brīdī meitenēm neviens - ne pedagogs, ne, visticamāk, mamma - nav pamācījis nelikt kāju pār kāju. Galīgi garām! Nākošajā izlaidumā tā nedariet, lūdzu! (Elementary ... un sorry šoreiz.)

pirms 8 gadiem, 2010.06.13 17:13

Vietējās ziņas