Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlaiduma sarīkojumi Misas vidusskolā

Nedēļas nogalē mūspuses četru novadu skolās notika 9. un 12. klašu izlaidumu sarīkojumi. Sniedzam ieskatu Vecumnieku novada Misas vidusskolas svētkos.

15. jūnija vakarā Misas tautas namā notika Misas vidusskolas 12. klases izlaidums. 12. klasi Misā šogad absolvēja sešas jaunietes.

Izlaidumā valdīja sirsnīga gaisotne, meitenes savu radošumu apliecināja dziedot, spēlējot ģitāru, vijoli un klavieres. Jaunietes savu vienkāršību, nesamākslotību un mīļumu rādīja pārsteiguma video vecākiem, kurā veltīja viņiem labus vārdus un pateicās par visu, ko devuši.

Ministru prezidenta Māra Kučinska atzinību par izcilām un ļoti labām sekmēm saņēma absolventes Sintija Neimane un Anna Jaunzeme.

Par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu – skolēnu pašpārvaldē, brīvprātīgajā darbā, nevalstiskajās organizācijās, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā projektā «Simtgades loterija – simtgades stipendija» saņēma Marika Sadovina. Projektu īsteno Latvijas Republikas finanšu ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija. Tā mērķis ir atrast un motivēt izcilus jauniešus.

«Vidusskola ir viens liels pārmaiņu laiks, arī mēs nebijām izņēmums – uzsākot gaitas 11. klasē, mums nomainījās klases audzinātāja, bijām Ilutas Somas «uzraudzībā». Skolotāju pazinām jau iepriekš no matemātikas stundām pamatskolā, kuras bija vienas no mīļākajām. Patika skolotājas jauneklīgums un pozitīvisms. Ir vairāki notikumi kopā ar skolotāju, kuri palikuši atmiņā. Spilgti palikusi prātā kopīga došanās uz driftu Biķernieku trasē. Paldies skolotājai par to, ka varējām būt ļoti atklātas klasē un izrunāties, ja bija «pilna sirds», kā arī par atbalstu svarīgos brīžos. Varētu pat teikt, ka ne tikai mēs absolvējām Misas vidusskolu, bet arī skolotāja Iluta, jo šis bija pēdējais gads skolotājai Misas vidusskolā,» par kopā pavadīto laiku izsakās Marika Sadovina.

Izlaiduma izskaņā absolventes kopā ar klases audzinātāju Ilutu Somu pie Misas tautas nama gaisā palaida krāsainus balonus, pilnus ar labām domām par nākotni.

Savukārt Misas vidusskolas 9. klase izlaidumu svinēja 16. jūnija pēcpusdienā. 9. klasi šogad absolvēja 11 skolēnu.

Arī 9. klases audzēkņi ir ļoti radoši un muzikāli, kopā ar klases audzinātāju Zaigu Jēgeri izlaidumā bija iekļāvuši daudzus muzikālus priekšnesumus – dziedāja gan paši, gan absolventu vecāki, gan arī Misas vidusskolas mazie dziedātāji.

Absolventi izlaiduma laikā bija manāmi satraukti un ļoti emocionāli, veltot pateicības vārdus gan skolotājiem, gan vecākiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas