Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraudzīta jaunās skolas direktore 9

Noslēdzas divu Bauskas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu apvienošana. Nākamā gada 1. janvārī darbu sāks Bauskas mūzikas un mākslas skola.

Bauskas novada domes sēdē šonedēļ deputāti nolēma jaunveidotās izglītības iestādes vadīšanu uzticēt Anitai Velmunskai. Līdz šim viņa bija Bauskas mūzikas skolas direktore un kopš jūnija pildīja arī Bauskas mākslas skolas vadītājas pienākumus. Abām šīm iestādēm beidzot pastāvēt, 1. janvārī darbu sāks Bauskas mūzikas un mākslas skola.

«Bauskas Dzīvei» A. Velmunska pauda apņēmību aktīvi strādāt: «Esmu gatava jaunajam darbam, kas nebūs viegls. Vissarežģītākā ir iestādes atrašanās divās ēkās, turklāt ne līdzās. Tas apgrūtinās kolektīva saliedētību. Nebūs viegli rīkot kopīgus pasākumus. Man vislielāko darba apjomu veido dokumentu kārtošana. Abu skolu apvienošana ir pilnīgi jaunas iestādes veidošana, sākot no skolas nolikuma, jauna budžeta, daudzām apliecībām, ar paroļu maiņu, labojumiem elektroniskajos dokumentos. Tam visam klāt vēl mūzikas skolas ēkas rekonstrukcija. Taču es nesūdzos, jo šie darbi iedvesmo, neļauj pagurt un liek domāt par izaugsmi. Ar projektiem turpinām piesaistīt finansējumu ne tikai mūzikas, bet arī mākslas jomā. No mākslas skolas iesniegts projekts Valsts kultūrkapitāla fondā, gaidām rezultātus. Sākam ieviest un aprobēt dažādus jauninājumus. Bijušajā mākslas skolā man ir vietnieks Ainārs Pastors, mūzikas skolā vietniece Inita Idere-Bankava. Uz viņiem varu paļauties.»

Pašlaik abās skolās kopā ir 37 pedagogi, septiņi tehniskie darbinieki, 391 audzēknis (kopā ar pirmsskolas, pieaugušo, jauniešu un sagatavošanas klašu bērniem).

A. Velmunska atklāj savu sapni, kura īstenošanai viņa ir apņēmības pilna: «Līdzās mākslas skolai brīvajā laukumā varētu tapt jaunā Bauskas koncertzāle – moderna ēka. Tajā būtu arī klases mākslas skolas audzēkņu nodarbībām.»

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Mamma

Lieliski, lai spēks, izturība, radošas idejas un draudzīgs kolektīvs!

pirms 11 mēnešiem, 2017.12.03 19:25

MB

Sirsnīgi sveicu Anitu! Viņa to ir pelnījusi!

pirms 11 mēnešiem, 2017.12.04 07:59

bitīt matos

No sirds priecājos! Lai radošums dzīvo katrā skolas kaktiņā un un stūrītī!

pirms 11 mēnešiem, 2017.12.04 08:23

i

Brīnišķīgs cilvēks! Visā novadā tādi ir tikai daži vadītāji-skolu direktori.

pirms 11 mēnešiem, 2017.12.04 14:50

Ww

Nez kāpēc deputātos netika,ja tik laba?Tauta taču balso,vai ne?

pirms 11 mēnešiem, 2017.12.08 17:04

Www

Visām savs laiks....

pirms 11 mēnešiem, 2017.12.08 21:13

Anna

Apkaunies, nejaukais cilvēk! Anita ir jauks cilvēks un zinoša savā jomā, piedevām apveltīta ar izcilām darba spējām! Visu to labāko!

pirms 10 mēnešiem, 2017.12.09 11:54

Vietējās ziņas