Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraudzītas jaunas iestāžu vadītājas 5

Uzvaras vidusskolā un Bauskas bērnu un jauniešu centrā, iespējams, drīz sāks saimniekot jaunas vadītājas. 9. februārī izvērtēšanas komisija iztaujāja vairākus amatu pretendentus, izraudzīti piemērotākie.Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka Uzvaras vidusskolas direktora amatam bija pieteikušies divi pretendenti, komisija uzklausīja abus. Bērnu un jauniešu centrā saimniekot vēlējās sešas personas, četras kandidatūras tika izvērtētas. Vēl novada domē bija saņemti deviņi pieteikumi uz vecākā grāmatveža amatu. No izskatītajām četrām kandidatūrām izraudzīta viena. Par piemērotāko atzina Nelliju Stankeviču. Izvērtēšanas komisijā ietilpst visu novada domē ievēlēto politisko partiju pārstāvji. Kandidātus vērtēja arī izpilddirektore Dagnija Ludrika, izglītības pārvaldes vadītāja Aija Spriņķe. Deputāts, apvienības «TB»/LNNK pārstāvis Raitis Ābelnieks informē, ka par Uzvaras vidusskolas direktori izraudzīta pašreizējā šīs iestādes vadītājas amata pienākumu izpildītāja Elita Borkovska. Vairākus mēnešus esot vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja, E. Borkovska apliecinājusi, ka ar darbu tiek sekmīgi galā. Neviennozīmīgs bija komisijas locekļu viedoklis, izvēloties vadītāju Bauskas bērnu un jauniešu centram (BJC). Četri komisijas locekļi lēma par labu uzņēmējai Benitai Svareniecei. Trīs balsis tika atdotas par pašreizējo iestādes vadītājas pienākumu izpildītāju Daili Feldmani. Vēl viena kandidāte ieguva viena deputāta atbalstu.  R. Ābelnieks skaidro, ka viņu pārliecinājis B. Svarenieces skatījums uz iestādes nākotni. Tāpat tīkama bijusi viņas nostādne BJC piesaistīt vairāk jauniešu. Tas krietni atšķiras no pašreizējās situācijas, kad centrā visvairāk apmeklētāju ir tieši no pamatskolas klasēm. E. Borkovskas un B. Svarenieces kandidatūras vēl tiks vērtētas komiteju sēdēs, atzinums jāsaņem arī no Izglītības un zinātnes ministrijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ee

....Veips zem Ludrikas papēža...tur jau tā lieta...Dailai iesākām cīnīties, kolektīvs ir ar tevi....

pirms 8 gadiem, 2010.02.14 15:59

Malači

ja ar pirmo mēģinājumu iznīcināt BJC nesanāca, tad tagad savu esat panākuši!!! tā turēt jauniešu piesaistītāji, Spriņķes kundze, Ludrikas kundze, lai izdodas!!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 14:36

Skaugjis

Kā tad tā? No uzņēmējas par valsts štata darbinieku.... Mjā, grūti laiki, grūti...

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 19:33

Raitis

Vadošos amatos vajadzētu ieviest obligāto veselības pārbaudi!

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 12:34

Vietējās ziņas