Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsaka vēlmi veidot Bauskā ģimnāziju 3

Bauskas 1. vidusskolas direktors Raimonds Žabovs sagatavojis iesniegumu Izglītības un zinātnes ministrijai ar aicinājumu piešķirt mācību iestādei valsts ģimnāzijas statusu. Šo direktora vēlmi izvērtēs arī Bauskas novada domes deputāti.Lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka šis ir viens no nedaudzajiem jautājumiem, kuru deputāti izskatīs 10. novembrī izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē.  Savukārt sociālo un veselības lietu komitejas sēdē, kas arī notiks 10. novembra rīta pusē, paredzēts skatīt Bauskas pilsētas pensionāru apvienības iesniegumu, kurā lūgts pašvaldības atbalsts projektam «Bauskas pensionāri pensionāriem Ziemassvētkos». Tāpat deputāti skatīs kādas privātpersonas iesniegumu par iespējamo sadarbību sociālajā jomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

janka

Pats galvenais ko Es gribētu zināt par šo pasākumu, ko iegūst bērni no tā, kādas priekšrocības ir ģimnāzijas absolventam atšķirībā no vidusskolas absolventa skolu beidzot iestājoties kādā no augstskolām vai tās meklējumos utt. Par algas pielikumu ģimnāzijas skolotājiem Man nav nekādu iebildumu. Nezinu ,kāda ir citu ģimnāzijas skolēnu vecāku pieredze- vidusskola salīdzinājumā ar vidusskolu, gribētos neitrālu ne no skolas nākošu viedokli. Uztrauc tas vai nesanāks tāda kā nevēlamo bērnu atsijāšana- tipa labākajai skolai labākie skolēni tie, kas mums neder lai iet uz citu skolu. Neesmu pret ģimnāziju, bet gribu būt pārliecināts ka tā ir vērsta uz skolēnu apmācības kvalitāti nevis uz skolēnu atlasi skolas rādītāju pacelšanai.

pirms 7 gadiem, 2010.11.10 21:21

Mammuks

Taisījušies kā uz perēšanu. Pirms 10 gadiem kad dēls beidza šo vidusskolu, viss jau bija izplānots, pat tas kur būs ieeja tieši ģimnāzijas klasēs. Tad nu beidzot ir nonākuši līdz lēmumam.
Pilsrundāles vidusskola vairāk būtu pelnījusi ģimnāzijas statusu. Tai ir izcili rezultāti mācību priekšmetu olimpiādēs un lieliski kabineti, tagad būvē stadionu.

pirms 7 gadiem, 2010.11.10 20:41

...

0000, gatavoja, gatavoja - beidzot sagatavoja...laikam beidzot saticis savus skolotājus:)

pirms 7 gadiem, 2010.11.10 12:21

Vietējās ziņas