Izšķirošajā spēlē «Vecumnieki» gūst bronzu 7

Volejbola klubs «Vecumnieki», pārspējot trešajā spēlē «Madonas» volejbolistus ar rezultātu 3:2 (22, -28,  18, -23, 10), kļuvuši par Latvijas 2. nacionālās volejbola līgas bronzas medaļu ieguvējiem.

Viesi cīnījās līdz pēdējam. Pirmo setu mājinieki uzvarēja ar 25:22. Otrajā «Madona» cīnījās izmisīgi un uzvarēja – 28:30. «Vecumnieki» lauza trešo setu ar 25:18, bet viesiem vairs nebija, kur atkāpties, – ceturtajā 23:25. Izšķirošajā setā savu lomu nospēlēja tas, ka «Vecumniekiem» vairāk līdzvērtīgu maiņu, arī spēka, un mājinieki uzvarēja ar 15:10.

«Kad seta galotnē ir «šūpoles», tad pietiek ar vienu kļūdu, un viss. Abos zaudētajos setos tā sanāca – pazaudējām savu plus viena punkta pārsvaru,» atzīst J. Plūme. Viņš uzsver, ka izslēgšanas spēles principāli atšķiras no regulārā turnīra sacīkstēm. Pusfināla cīņas pret «Valku» bijušas labas, bet neveiksmes galotnē neļāva iekļūt finālā. Līdzīgi iznāca brīžiem pret «Madonu», bet te pārsvaru izdevās noturēt.

Latvijas Volejbola federācija par izšķirošo cīņu labākajiem spēlētājiem «Vecumnieku» sastāvā nosauca Kristapu Lisovski un Jāni Zadovski. K. Lisovska sniegumu atzīmēja gan spēļu līdzjutēji, gan arī treneris J. Plūme.

«Vecumnieku» vienības sastāvā Latvijas 2. nacionālās volejbola līgas bronzas medaļas izcīnīja: Artūrs Kauliņš, Kristaps Lisovskis, Rolands Plēsnieks, Jānis Krēmers, Nauris Artimovičs, Visvaldis Janelis, Oskars Lisovskis, Jānis Zadovskis, Pēteris Plūme, Jorens Janišonis, Kristaps Balodis, Armands Grudulis, Jānis Veide, Rinalds Zariņš, Gatis Caune, Alvis Spangers, Uģis Eglītis.

Cīņā par Latvijas 2. nacionālās volejbola līgas zelta medaļām divās spēlēs uzvaru guva «Ozolnieki», kas pārspēja «Valku».

Komentāri 7

ak

briesmīga bilde. vai tad tiešām nevar bez zibspuldzes fotografēt. īpaši jau sportu fotografējot, zibspuldze var traucēt...

pirms 2 gadiem, 2016.05.02 17:12

Jānis Plūme

Vecumnieku komandas sastāvs 2015./2016.gada sezonā.

nesaprotu

Tas ir sasniegums vai "atkritiens"? Man liekas, ka nesen vēl Vecumnieki spēlēja augstākā līgā, tā ka nez vai ir ar ko lepoties.

pirms 2 gadiem, 2016.05.02 19:48

da

Cik uzvārdi ir palikuši sastāvā no taviem nesenajiem laikiem???

pirms 2 gadiem, 2016.05.03 08:09

varbūt

Varbūt trenera vārds un uzvārds bija cits?

pirms 2 gadiem, 2016.05.03 17:35

Jaa

Tur viss ir nomainījies, gan spēlētāji, gan treneri, gan atbalstītāji, vienīgi skatītājos redzamas arī agrākās sejas un kritizētāji tie paši palikuši kas agrāk
Lai katram ir saules mūžs un stipri nervi.

pirms 2 gadiem, 2016.05.03 19:06