Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina atkārtotu konkursu uz Bauskas biznesa inkubatora vadītāja amatu 8

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludinājusi atkārtotu konkursu uz Biznesa inkubatoru departamenta Bauskas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja amata vietu uz laiku līdz 2023. gada 31. decembrim, liecina informācija oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».
LIAA sabiedrisko attiecību nodaļas speciālists Kristaps Tālbergs paskaidroja, ka iepriekš izsludinātajā konkursā uz vakanto vecākā projektu vadītāja amatu bija pieteikušies septiņi amata pretendenti gan no Rīgas, gan Bauskas un Iecavas novada.
«Vērtēšanas komisija, ievērojot pretendentu savstarpējo vērtējumu pēc atlases otrās kārtas, nolēma izbeigt konkursu bez rezultāta un izsludināt atkārtotu atlasi uz vakanto amatu, jo uz otro kārtu izvirzīto amata pretendentu izpratne un zināšanas par uzņēmējdarbības vidi Latvijā, uzņēmumu attīstības cikliem, biznesa inkubāciju un investīciju piesaisti netika novērtētas amatam noteiktajā līmenī,» teic K. Tālbergs.

Viņš uzsvēra, ka prasības vakantajam amatam nav mainītas. LIAA meklē cilvēku ar pieredzi darbā ar uzņēmējiem, kas nodrošinātu Bauskas biznesa inkubatora veiksmīgu darbību.
Pretendenta galvenie amata pienākumi būs vadīt Biznesa inkubatora darbu atbilstīgi tā stratēģijā noteiktajiem mērķiem un pieejamajiem resursiem, kā arī sniegt pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstu Biznesa inkubatora klientiem, izvirzīt jaundibinātam komersantam sasniedzamos mērķus, identificēt un nodrošināt nepieciešamos pakalpojumus mērķu sasniegšanai, piesaistīt atbilstīgu mentoru, konsultēt komandas veidošanā, attīstības veicināšanā, finansējuma piesaistē un citos jautājumos.
Amata pienākumos ietilpst arī identificēt inkubatora stratēģiskos partnerus un veicināt sadarbību ar tiem, sekmēt sadarbību ar biznesa inkubatoriem, akseleratoriem un līdzīgām organizācijām pasaules valstīs, kur ir attīstīta uzņēmējdarbības uzsācēju vide, identificēt un piedalīties starptautisku projektu, kas vērsti uz uzņēmējdarbības vides attīstību, īstenošanā, pārstāvēt Biznesa inkubatoru un aktīvi popularizēt tā sniegtos pakalpojumus, izmantojot dažādus informācijas kanālus, un nodrošināt informatīvu atbalstu jaundibinātiem komersantiem par LIAA sniegtajiem pakalpojumiem.
LIAA izvietotajā sludinājumā norādītās prasības Bauskas biznesa inkubatora vadītāja amata pretendentiem ir augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā, kā arī vismaz tikpat ilga pieredze darbā biznesa inkubatorā, uzņēmumā, organizācijā vai pašvaldībā uzņēmējdarbības uzsācēju konsultēšanā. Pretendentiem konkursam jāpiesakās līdz šī gada 21. septembrim.
Līdz jauna vadītāja atrašanai pilnīgu Bauskas biznesa inkubatora darbību nodrošinās Bauskas biznesa inkubatora projektu vadītāja Laila Glaudāne. Viņa sacīja, ka pašlaik inkubatora nozīmīgākais mērķis ir, lai darbinieka trūkums neietekmētu darbu ar pašreizējiem klientiem un iestāšanās procesu. Profesionālas uzņēmējdarbības konsultācijas nodrošina piesaistīti jomas eksperti, apmācības un aktivitātes notiek pēc ierastā grafika, līdzfinansējuma procesi rit bez aizķeršanās.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

mjāā

Ko pati Laila nestartē vai izbrāķēja???

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.11 15:42

vadošais petuhs

No vanckara mēģinās izperēt veselīgu čiepstētāju: "Mums te dabiskā trūkuma apstākļos būs mākslīgā pārpilnība !"

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.11 17:12

pojolītis

Skatos, ka te ir mana garīgās attīstības līmeņa cienīgs darba lauks, - vēl tikai jāpabeidz analfabētisma likvidēšanas kursi un tad kaut par ministru prezidentu.

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.11 18:47

Raimonds

Kaut kas neklapē - uz 100 deputātu vietām -1500 gribētāju , šeit uz krēslu -7 gribētāji , pat no Rīgas ?Bet jāieved darbaspēks , jo nav kas strādā?Kas strādāt māk un grib tiešām nav , visi grib krēslos.Laiks būtu kardināli samazināt liekēžu barus.

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.12 09:46

Aldons

Apskatījos cv.lv sludinājumu.
Nu, ar tādu algu... Nav brīnums, ka nav kas piesakās. Un nav brīnums, ka tie, kas piesākās, LIAA acīs "nav piemēroti".

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.12 10:26

vaitad?

par sēdēšanu uz olām vairāk par minimālo var gribēt?

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.12 12:35

Aldons

Nu tad ej piesakies, uz olām sēdētāj! Gribēšu redzēt, kā tevi ar tavu 9. klašu izglītību atšūs momentāli!

pirms 10 mēnešiem, 2018.09.14 10:38

Beta

Visi taču bēg no Bauskas administrācijas.Tur taču vadītājam trakam jāpaliek ar tādu vadību.

pirms 9 mēnešiem, 2018.09.18 19:56

Vietējās ziņas