Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina konkursu par Latvijas lauku pārmaiņām

Latvijas Zemnieku federācija (LZF) aicina ikvienu piedalīties konkursā «Latvijas lauki gadsimtu griežos», vēsta biedrības pārstāve Aiga Kuzma.

LZF mērķis ir par godu gaidāmajai valsts simtgadei parādīt Latvijas lauku vērtības, skaistumu un unikalitāti, uzteicot zemnieka darbu cauri gadsimtiem, «Bauskas Dzīvei» sacīja LZF vadītāja Agita Hauka.
 
Dalībnieki aicināti iesniegt senas un jaunas fotogrāfijas, saliekot līdzās lauku pagātni un tagadni, kā arī zīmējumos un gleznojumos parādīt skaistākās Latvijas lauku ainavas. Konkursam ir jāiesūta divu fotogrāfiju salikums tēmās «Zemnieka darbs cauri gadsimtiem» un «Lauku sēta cauri gadsimtiem», kurā viena fotogrāfija uzņemta šajā gadsimtā, otra – iepriekšējā gadsimta sākumā. Par tēmu «Latvijas lauku ainava» māksliniekiem jāiesūta pašu zīmēti vai gleznoti darbi.

Darbus konkursam var iesūtīt līdz 5. decembrim. No konkursa labākajiem darbiem tiks veidota izstāde Likteņdārza daudzfunkcionālajā sabiedriskajā ēkā, kuras atklāšana notiks 2018. gada 4. maijā.

Katras nominācijas trīs labāko darbu autori varēs apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē 2018. gada rudenī. Autoram, kura darbs skatītāju balsojumā izstādes atklāšanā saņems vislielāko balsu skaitu, tiks piešķirta simpātiju balva – mākslinieces Džemmas Skulmes glezna.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama biedrības mājaslapā lzf.lv. Konkurss organizēts sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, «Latvijas Avīzi» un portālu laukos.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas