Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izspēlē zolītes turnīra otro posmu

Sestdien, 15. februārī, Vecumnieku tautas namā izspēlēts Skaistkalnes 2014. gada zoles turnīra otrais posms ā. Uz sacensībām pulcējās 18 «zolētāji» no Vecumnieku un Bauskas novada.

Sacīkšu tiesnesis, Bārbeles un Skaistkalnes pagasta sporta organizators Ēvalds Čerpinskis, informēja, ka šogad sacensības notiek ne tikai Skaistkalnē, bet arī citās Vecumnieku novada vietās. Katru mēnesi paredzēts viens posms. Kopvērtējumā ņems vērā deviņus labākos rezultātus. Lielākā daļa turnīru notiks Skaistkalnē, jo tur ir atsaucīgāki sportisti. Apspriesta ideja sacīkstes rīkot arī Vallē un Bārbelē. Sākotnēji bija iecere turnīru rīkot Kurmenē, taču interese tur bijusi ļoti maza.

Zolītes sacensībās šoreiz veiksmīgākie bija baušķenieki – uzvarētāja godā Ričards Gailītis. Viņš uzvarēja arī pirmajā posmā janvārī Skaistkalnē. Otrajā vietā vallietis Jānis Kļaviņš, trešais – baušķenieks Jānis Miglinieks.

Nākamās sacensības plānotas 29. martā Skaistkalnē. Ē. Čerpinskis teic, ka vairāk jādomā par vides reklāmām, jo informāciju Vecumnieku novada domes mājaslapā ne visi pamana.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas