Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāņa Bordāna partija nāk uz laukiem 55

Nodibināta Jāņa Bordāna vadītās Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Bauskas nodaļa. Pirmajā oficiālajā sanāksmē 20. janvārī tās septiņi biedri izraudzījās nodaļas vadītāju.

Vadītājas amatam izvirzīta Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda, kuru arī ievēlēja. Par vietnieci ievēlēja Ievu Bronko-Pastori. Viņas pagājušā gada vasarā kandidēja Bauskas novada domes vēlēšanās no Nacionālās apvienības (NA) saraksta. Tagad abas no NA izstājušās un kļuvušas par JKP biedrēm.

JKP iestājies arī Ainārs Pastors, kurš arī pērnvasar pašvaldību vēlēšanās kandidēja no NA saraksta. JKP Bauskas nodaļā ir skolotāja no Vecsaules pagasta Lauma Zariņa. 2013. gadā viņa pašvaldību vēlēšanās kandidēja NA sarakstā.

No cita politiskā spēka uz JKP pārnācis baušķenieks Ainārs Aišpurs. Pirms gada viņš vēlējās kļūt par Bauskas novada domes deputātu partijas «No sirds Latvijai» sarakstā. JKP Bauskas nodaļā ir arī Renārs Volkovs, kurš pērn pašvaldību vēlēšanās JKP sarakstā startēja Rīgā. Vienīgā JKP Bauskas nodaļas biedre, kura līdz šim politikā sevi aktīvi nav apliecinājusi, ir baušķeniece Līga Rimševica.

Bauskas nodaļas dibināšanas sapulcē sestdien, 20. janvārī, krogā «Aveņi» bija ieradies partijas vadītājs Jānis Bordāns, Rīgas nodaļas vadītāja Juta Strīķe, partijas valdes locekļi un citu reģionālo nodaļu pārstāvji. «Bauskas Dzīvei» J. Bordāns atzina, ka vairāku baušķenieku agrākā darbošanās citās partijās nav šķērslis, lai viņi tagad kļūtu par JKP biedriem.

«Galvenais ir šo cilvēku lojalitāte mūsu partijas uzstādījumiem un vēlme darboties Latvijas labā. Iedomājieties līdzību! Latvijā ir ļoti daudz problēmu. Lai tās novērstu, mēs visus līdzšinējos valsts iedzīvotājus aizvedam kaut kur projām, to vietā atvedam citus. Un tad problēmu vairs nebūs. Tā nevar būt! Mēs vērtējam jaunveidotās Bauskas nodaļas biedru vēlmi strādāt, pulcināt ap sevi domubiedrus un ticam, ka viņu devums mūsu valstij būs nozīmīgs,» stāsta J. Bordāns.


Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā izdevumā otrdien, 23. janvārī. Uzzināsit, kā savu aiziešanu no NA un iestāšanos JKP komentē Bauskas novada domes deputāte Inita Nagņibeda.

Pievieno komentāru

Komentāri 55

arī viedoklis

GUDRU galvu tik vienkārši nesagrozīsi........

pirms gada, 2018.01.22 08:02

Agresīvā

Nāk gan, jo vēlēšanas tuvojas! Ja kārtīgi uzkliegs lauciniekiem, varbūt šie apstulbumā arī skries un ievēlēs .....https://konservativie.lv/2018/01/14/juta-strike-un-juris-jurass-par-oligarhu-lietu/

pirms gada, 2018.01.22 08:25

agresīvajai "zemniecei"

vai šajā, oligarhu lietā galvenie nav no ZZS, vai tavuprāt tomēr tie kas uzdrošinājās stāties pretim valsts nozadzējiem?

pirms gada, 2018.01.22 10:21

Vai

šie divi kliedzēji nebija tie, kuri reāli, savā darba vietā KNAB , varēja izvērtēt un nodot tiesai lietu par oligarhiem? Bet var jau būt ka šiem nebija laika, jo traucēja strādāt kāds mūsu novada deputāts ar saviem nebeidzamajiem iesniegumiem.....

pirms gada, 2018.01.23 15:07

pirtslāva

tev pilnīga taisnība administrācijas dzeguze....

pirms gada, 2018.01.23 15:17

...

A tev nē- sašok.

pirms gada, 2018.01.23 15:19

JolantaK

vai nervu zāles sapirki visai brigādei?

pirms gada, 2018.01.23 15:23

likums un kārtība

te gan būtu jāpasmejas par "jaunizcepto" partijas censoni, kurai galvenai bijis tikai savu savtīgo interešu izbīdīšana un

pirms gada, 2018.01.22 08:27

:))

pašlabuma meklēšana. Galvenais lai labi sadzīvo ar nacionāļu virsvadoni Ābelnieku un nemaisās pa kājām

pirms gada, 2018.01.22 08:30

:(((

Tu Alex ne ar vienu nevari sadzīvot, tr ir tava problēma, kur tu esi tur viss grūst, neapmierinātība ir tavs lozungs, vajag pašam mainīties un kļūt pieklājīgākam, cilvēki jau tā tevī stipi vīlušies, nenobendē vēl tās atlikušās cieņas drupačas,kuras palikušas vēlētājiem, pēc tā ko esi izdarijis un nedomā, ka neviens neko nezin!

pirms gada, 2018.01.22 16:43

Ha

Tā tik ir partija. Pārbēdzēju bars. Zariņa te Na tev jau konservatīvā, Aišpurs vēl pagājušo gad No sirds Latvijai, bet šodien jau konservatīvais. Vai tādiem kažoka mainītājiem var ticēt? Skaidrs, ka pārdosies par siltu vietu un nežēlos ne tēvu ne māti. Vai tiešām par šādiem cilvēkiem mums jābalso. tad labāk vispār neiešu uz vēlēšanām,.

pirms gada, 2018.01.22 09:13

tie paši vēži lien citās kulītēs

Lai paliktu pie varas siles partijas dalās un veidojas jaunas. Arī šis ir kārtējais pie varas esošo partiju noturēšanās projektiņš, lai "pārķertu" ar Nacionālo apvienību neapmierināto vēlētāju balsis. Pajautājiet deputātei Nagņibedai, ko viņa ir darījusi, lai apturētu notiekošās nejēdzības pašvaldībā, lai kaut ko mainītu, pie tam esot novadā pie varas esošā nacionāļa Ābelnieka partijā? Vai viss apmierināja patmīlīgo, “bezmugurkaula” kundzīti, kura radusi tikai skaisti parunāt? Kārtējais vēlētāju muļķošanas mēģinājums un tukša izkārtne…..

pirms gada, 2018.01.22 09:41

ha ha

bet cilvēki jau mainās, ja atceramies to pašu Čaču desmit gadus atpakaļ un šodien.

pirms gada, 2018.01.22 10:24

haham

Ko nu stāsti, kā tad Voldemārs pa šo laiku mainījies, tikpat izdarīgs, cilvēcīgs un pretimnākošs. Lai mums vairāk tādu cilvēku novadā!

pirms gada, 2018.01.22 11:29

Lai mums vairāk tādu cilvēku novadā!

KNAB administratīvi soda Bauskas novada domes deputātu 2015-11-23
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2015.gada 18.septembrī, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Bauskas novada domes (Dome) deputātu Voldemāru Čaču, konstatēja, ka V.Čačs nav ievērojis likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” (IKNL) 6.panta pirmajā daļā noteiktos amatu savienošanas ierobežojumus un 9.panta pirmajā daļā noteiktos ienākumu gūšanas ierobežojumus.
V.Čačs, savienojot Domes deputāta amatu ar Bauskas novada administrācijas Saimnieciskās nodaļas nekustamā īpašuma apsaimniekošanas galvenā speciālista amatu, nav ievērojis likuma „Par pašvaldībām” 38.panta otrās daļas 2.punkta c) apakšpunktā noteikto aizliegumu, jo, pildot Bauskas novada administrācijas Saimnieciskās nodaļas nekustamā īpašuma apsaimniekošanas galvenā speciālista amata pienākumus, veicis kontroli un uzraudzību par Domes pieņemto lēmumu izpildi. Neievērojot IKNL 6.panta pirmajā daļā noteiktos amatu savienošanas ierobežojumus, V.Čačs vienlaikus pārkāpis arī IKNL 9.panta pirmajā daļā noteiktos ienākumu gūšanas ierobežojumus, jo par aizliegta amata pienākumu pildīšanu ir guvis ienākumus.
Likuma „Par pašvaldībām” 38.panta otrā daļa nosaka, ka, papildus likumā noteiktajiem amatu savienošanas ierobežojumiem, pašvaldības domes deputāts nedrīkst ieņemt amatu attiecīgās pašvaldības administrācijā, kura pienākumos ietilpst domes lēmumu projektu sagatavošana, domes lēmumu tiesiskuma un lietderības pārbaude, kontrole un uzraudzība pār domes pieņemto lēmumu izpildi, padomu un konsultāciju sniegšana pašvaldības amatpersonām.
Pieņemot lēmumu par V.Čača saukšanu pie administratīvās atbildības, tika ņemts vērā pārkāpuma raksturs, V.Čača personība, vainas pakāpe un mantiskais stāvoklis. V.Čačs līdz lēmuma pieņemšanas brīdim par IKNL normu neievērošanu nav saukts pie administratīvās atbildības. KNAB konstatēja, ka V.Čačs pārkāpumu izdarīja aiz neuzmanības, neapzinoties tālāko seku iestāšanos.
KNAB pieņēma lēmumu par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu rīkoties ar valsts vai pašvaldības mantu neievērošanu saukt V.Čaču pie administratīvās atbildības pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 166.30 panta un sodīt ar naudas sodu 80 eiro apmērā.

pirms gada, 2018.01.22 11:43

nja

saš, tu ko? Darba laikā darīt nav ko?

pirms gada, 2018.01.22 11:53

vienīagais tāds cilvēks novadā!

Paskaties uz sevi un tad drukā par citiem, pašam ne kauna ne matu!

pirms gada, 2018.01.22 11:54

ne kauna

Voldemoriņ, par tām izsolēm pastāsti....

pirms gada, 2018.01.22 12:18

tie paši vēži

piekrītu. NA sastāv no vēžiem

pirms gada, 2018.01.22 13:34

Sašam

Saša labāk uzpasē savu jauno sievu, neaprunā citus, ko tad Voldemārs tev nodarijis, visos redzi ienaidniekus, krāpniekus un zaglēnus.

pirms gada, 2018.01.22 13:46

kā jau teicu,

attiecīgās epizodēs viņam ausis vairs nekustās

pirms gada, 2018.01.22 16:31

?

Kura ir jaunā Sašokam sieva, vai tā kura maina partijas tik bieżi cik mīlākos, tai sievietei lielas manipulatores spējas opjiem sagroza galvas un liek pūst savā stabulē! Nebūs šite būs citur.

pirms gada, 2018.01.22 18:53

EX

Tas nav pārbēdzēju bars, nejaukt ar pārbēdzējiem no Vienotības uz sorosiešu grupējumu PAR. JKP ir nopietna politiska partija. Demokrātiskajās valstīs tu neesi uz mūžu "piesiets" kādai partijai! Tātad ļaudis cer uz JKP un tiesiskām pārmaiņām mūsu valstī!

pirms gada, 2018.01.22 20:08

Sašok

Labi ka ieliki šo skaidrojošo materiālu par Voldemāra "noziegumu", laikam pats neievēroji šo būtībā attaisnojošo frāzi: " KNAB konstatēja, ka V.Čačs pārkāpumu izdarīja aiz neuzmanības," bet tu viņu par noziedznieku pataisi!!! Labāk atklāti pastāsti par saviem plānotajiem un paveiktajiem "darbiem" Mežotnē.

pirms gada, 2018.01.23 15:13

jautājums

vai tad pārbēdzēji no NA joprojām turpinās atbalstīt trakās Ābelnieka idejas? Ja tā, tad kādēļ mukāt, ja nē, tad jādomā par spēku maiņu domes sastāvā. Saeimas vēlēšanas nav aiz kalniem.

pirms gada, 2018.01.22 10:16

Klejošana

Tā jau notiek. Kur sajūt labumu, tur pieslejas. Žēl, ka mūsu deputāti tādi staigātāji. No vienas partijas uz citu.

pirms gada, 2018.01.22 11:24

Savs labums

Šī jau tik tur kur kāds precēts 50 gadnieks.

pirms gada, 2018.01.22 12:41

Alē-hop

Izskatās,Bauskā atkal iebrauc cirks!

pirms gada, 2018.01.22 12:54

ko tu saki?

nav jau cita. kurš piekristu būt "lielākā kretīna" godā.

pirms gada, 2018.01.22 13:36

Skolotāja

Kur jūs skolotājas lienat,ko esat sasniegušas??? Līga vai tas ir normāli,ka treniņos tu uz bērniem pacel balsi kā īsts vecis? Labāk dariet tos darbus,ko kaut cik esat apguvušas,bet nelieniet tur,kur jūsu intelekts par šauru. :))

pirms gada, 2018.01.22 15:07

fokuss

Nagņibēdai ir lielas ambīcijas, diez vai ar mini svārciņiem un apnikušu pasākumu vadīšanu šoreiz izbrauks cauri. Strādā savu darbu un nemaini partijas kā kreklus.

pirms gada, 2018.01.22 17:05

a kapēc ne

sīrupaini pasākuma vadītāji strādā uz emocionālām sievietēm , bet īsi svārki - uz vīriešiem, ...un kam tās smadzenes interesē!

pirms gada, 2018.01.24 08:50

hi hi hi !

Jaunās Kompromitēto Partijas uzstādījums : kur gan citur,ja ne pie pāķiem.
Un pavej, Bauskā taču var sazvejot jau pār bortu pārkritušās NA izbijušās niecības !

pirms gada, 2018.01.22 15:32

to ties palikušie,

tautā iemīlētie personāži no NA Jefiņš ar Sprukstiņu novada vadībā izskatās neaizstājami

pirms gada, 2018.01.22 16:26

palikušajiem

tieši tāpat kā iemīlējušies personāži plikpaurītis Sašoks un viltīgais puņķuzirnis! Viņu apvienībai skuju taka, komtēšana un citu nomelnošana vairs nelīdzēs!

pirms gada, 2018.01.22 16:36

Nu Bet

Vini jau abi jamaina nost.Jo atrak jo labak novadam

pirms gada, 2018.01.22 15:33

ha

Ainār , kas Tu par veci, ka Tev kāda sievele dod norādijumus.

pirms gada, 2018.01.22 17:15

Pārnācēju visai daudz, bet varbūt tas tikai normāli: ja iepriekšējo partiju programmas/darbi nav apmierinājušas.
JKP visai simpātiska, ja palasa programmu.

Bet tā protams: Bauskai saskaņa būtu piemērotākā! ;)

pirms gada, 2018.01.22 17:43

Lauciniece.

Pirms vēlēšanām nāk uz laukiem, pēc vēlēšanām domās, kā tos laukus iznīcināt.

pirms gada, 2018.01.22 18:17

tur Tev taisnība

kādam jau jānoved līdz galam ZZS NA un Vienotības sastrādātais lauku sakarā

pirms gada, 2018.01.24 16:15

Bumerangs

''SUPER'' draudzenes,viņu vīri un tad pārējie.''Atkati''būs pietiekoši.Ka tik nesaiet ragos dalot.

pirms gada, 2018.01.22 18:54

Viedoklis

Abelniekam normalu ideju nekad nav bijis. Jefins

pirms gada, 2018.01.22 21:11

Bezpartejiskais

Ja gribam dzīvot demokrātijā (tātad, daudzpartiju sistēmā), tad partijām ir jābūt. Un nav ko dusmoties, ka kāds viņās iestājas, citādi mums būtu jāaicina varjagus valdīt. Neloloju ilūzijas, ka tagad tik nu būs, bet neredzu šajā notikumā arī neko sliktu. Tuvosies vēlēšanas, tad vērtēsim partijas idejas un konkrētu tās cilvēku personīgās kvalitātes, bet vienkārši noliet ar samazgām jau nu nav nekāds prāta darbs. Arī partiju maiņa nav viennozīmīgi nekas slikts. Ja partijas spice aptaukojas un domā tikai par savu kabatu, nerūpējoties par partijas solījumu izpildi, tad normāliem cilvēkiem ir jāmeklē cita partija.

pirms gada, 2018.01.22 21:45

boļševiks

Vajag atjaunot Latvijas komunistisko partiju, tad citas nemaz vairs nevajadzēs!

pirms gada, 2018.01.22 21:58

Armands

Apsveicu beidzot mumms būs Bauskā politiskais spēks, kurš domā par cilvēkiem

pirms gada, 2018.01.23 11:34

NA atutoja - urrā !

Bauskā dvēseļu utenī pa lēto Bordānam izdevās savā jaunajā konservu bundžā iestūķēt jau stingri appelējušos nacionālapvienotos atkritumus.

pirms gada, 2018.01.23 11:58

konservatīvais

par tiem, kas izmēzīs pelēkās mājas pirtslāvas bandu!

pirms gada, 2018.01.25 08:58

konservu bundža

Bet tiem, kas iet pirtī, ir laba veselība un skaidrs prāts.

pirms gada, 2018.01.25 13:11

Par vērtībām

Saša pirms mēz pirtslāvu bandu, pastāsti tautai kā tu izmēzi savu gimeni, kā tev ir ar morāli?

pirms gada, 2018.01.25 13:36

pirms griez nomēri!

Tādiem cilvēkiem kā viņam morāles vispār nav, visā viņš atrod ataisnojumus, cilvēks ar spēcīgu egoisma, sociopātijas un narcisma sindromu, žēl ka tādam noticēju,likās, ka cilvēks kārtīgs, godīgs no plakātiem visiem smaida, bet pēc tam nākas vilties un nožēlot, izrādās ne tikai matu nav, bet arī dzīļāk vakums!

pirms gada, 2018.01.25 22:00

Matu nav un vakums dziļāk

Neļauj zagt, izšķērdēt un bezkaunīgi melojot iestāstīt “bauriem” ka TAS VISS VIŅU LABKLĀJĪBAI un LABSAJŪTAI. Lišķīgi smaidot un sitot viens otram uz pleca vēl tikai ordeņi jāsadala starp “ģimenes” locekļiem neaizmirstot par to skaļi “izbazūnēt” pašu (arī par nodokļu maksātāju naudu) izdotās “neatkarīgās” lapelēs. Jāturpina pēctecība un tradīcijas, no laikiem, kad varas morāles priekšteči dalīja talonus mantu iegādei un šņabim! Tagad pie siles “piezīdušajiem” pēc varas partiju (pareizās) piederības jāsadala vēl nesadalītais, nodokļos ievāktais un Eiropas nauda “apgūstama”. Morāle – esi kā mēs, kamp priekš sevis un saviem draugiem kamēr var, ja negribi, tad netraucē to darīt citiem un tiksi godāts un arī tev savs vēdera kumoss atleks! Kā teica viens izbijis “tautas kalps”: " ja tev ir sirdsapziņa, tad šeit neiederies…."

pirms gada, 2018.01.26 13:45

par to vakumu

Aleksandr- aplausi, skaisti pateici, bruģē ceļu Saimas vēlēšanām, tikai tagad plakātam pa vidu sirsniņu varēs iezīmēt:)))

pirms gada, 2018.01.26 16:48

!

Nu nez, nez kā šī īsbruncīte var novada domes priekšsēdētājam un nacionāļu atbalstītājiem acīs skatīties. Kad tik nepaliek garu degunu , sacerējusies ļoti. Pat televīzijas 24. kanāla apsprieda šo galveno personu. Ar līšanu šoreiz būs par maz.

pirms gada, 2018.01.30 19:14

Vietējās ziņas