Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunā Bauskas novada domes deputāte iztur «ugunskristības» 7

Viena no šī gada sarežģītākajām un ilgākajām Bauskas novada domes sēdēm, kas notika 29. novembrī un ilga gandrīz septiņas stundas, kļuva par pirmo novada domes jaunajai deputātei Kristīnei Kazākai.

Kristīne Kazāka kļuva par novada domes deputāti pēc tam, kad šī gada Saeimas vēlēšanās par Saeimas deputātu tika ievēlēts līdzšinējais Bauskas novada domes deputāts no partijas «Latvijas attīstībai» Artūrs Toms Plešs. Otru lielāko vēlētāju balsu skaitu bija ieguvusi Kristīne Kazāka, kas tagad kļuvusi par Bauskas novada domes deputāti.

Jāpiebilst, ka arī Kristīne kandidēja uz 13. Saeimu, bet netika ievēlēta. Kā «Bauskas Dzīve» jau iepriekš vēstījusi, K. Kazāka dzimusi 1987. gadā, deklarētā dzīvesvieta – Bauskas novads, latviete. Latvijas Universitātē (LU) ieguvusi bakalaures grādu komunikācijas zinātnē. Ir Latvijas Pilsoniskās alianses sabiedrisko attiecību vadītāja. Ikdienā viņa darbojas nevalstiskā sektora interešu aizstāvībā, lai veicinātu pilsoniskās sabiedrības aktivitāti, līdzdalību un iesaistīšanos.

Bauskas novada domes sēdē K. Kazāku ievēlēja vides un attīstības, kā arī sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā. Šie lēmumi sastapa domes opozīcijas pretestību, kas vides un attīstības komitejai virzīja Andri Arcimoviču, bet vairākums tomēr atbalstīja K. Kazākas kandidatūru. Arī daudzi citi jautājumi raisīja garas un brīžiem pat agresīvas diskusijas. Jaunajai deputātei nācās pieņemt nopietnus lēmumus, izvēloties, par ko balsot.

Garo sēdi jaunā deputāte uztvēra pozitīvi: «Tas ir normāli, ka cilvēki izsaka savas domas. Ne visu gan vajadzētu apspriest domes sēdē – ir komitejas, kurās var diskutēt, doties pie uzņēmumu vadītājiem un aprunāties ar viņiem, nevis šeit paust savu nepatiku pret kādu. Tomēr kopumā sajūta ir normāla. Es saprotu – dažreiz vajag septiņas stundas, lai pieņemtu lēmumus, jo tas ir jāizdara,» pauž K. Kazāka.

Viņa atzina, ka šīs stundas sēdē likušās diezgan interesantas. «Esmu jauna, mierīga un neņemu visu pie sirds,» smaidot teic K. Kazāka.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

hugo

ko dod tie komunikāciju darboņi? LV tā kā būtu pēdējais laiks pārslēgties uz darītājiem, ne šiem komunikatoriem.

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.03 09:11

Pūces lēmums

Jaunajai deputātei nācās pieņemt nopietnus lēmumus, izvēloties, par ko balsot....... skaidrs: PAR/jenotību, tūdaliņu un zaļizsaimniekotāju nesatricināmo savienību!

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.03 11:14

patriots

Meitenēm izdarīt izvēli visos laikos ir bijis sarežģīti, jo vai tad jau tautas dziesmā nav teikts: "Ilgi stāvu domādama ....".

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.03 13:02

tūdaliņu vaukšķim

Un tādi ,kā tu pēc kāda principa pieņem lēmumu, tu kā suns rej un rej, tavu izmisumu var saprast, nu netiec nekur tālāk, bet rautin, raujies, un tas tev ļoti sāp, tavs populisms jau sen atkosts, bet bez tādiem kā tu būtu garlaicīgi dzīvot, tāpēc turpini riet un siekaloties pa soc portāliem, piemēram fb, plik.paur. āksts!

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.03 16:53

jācer

ka simpātiskā Kristīne pilnībā apjēgs iekrišanu vietējā politiskajā atkritumu konteinerā,sauktā arī par novada domi.

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.03 15:46

Ābols no ābeles

Kārtējā pašlabuma meklētāja.

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.03 20:35

priekš kam zaķim stopsignāls?

nesaprotu to mūsu novada opozīciju, priekš kam Arcimovičam šis amats, ja vēl trīs gadus var rullēt ar deputāta mandātu? Kas, Saskaņai naudas trūkst, lai savus kadrus pabalstītu?

pirms 8 mēnešiem, 2018.12.05 16:09

Vietējās ziņas