Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunajai deju kopai «Dzirnavnieki» nepieciešami tērpi 5

Vidējās paaudzes deju kopa «Dzirnavnieki» darbu Bauskas novada Ceraukstes pagasta kultūras namā sācis pagājušā gada oktobrī. Divas reizes nedēļā dejotāji tiekas mēģinājumos, bijusi arī pirmā uzstāšanās publikas priekšā, bet tautas tērpu nav.

Jaunais kolektīvs meklē iespējas sagādāt dalībniekiem tautas tērpus. Portālā labiedarbi.lv ceraukstieši iesnieguši projekta pieteikumu. Saņemot 3996 eiro atbalstu, viņi apņēmušies par šo naudu sarūpēt tērpus. Portālā iesniegto projektu atbalstu nosaka balsojot.

Par atbalstu deju kopai «Dzirnavnieki» var nobalsot interneta vietnēs labiedarbi.lv, kā arī draugiem.lv un vietnē labiedarbi.inbox.lv. Svētdienas, 23. februāra, balsojumu rezultāti liecina, ka «Dzirnavnieki» ir šī brīža līderi. Taču balsojums beigsies tikai 28. februārī. Tādēļ vēl ikviens dejotāju atbalstītājs var palīdzēt kolektīvam jaunu tērpu iegādē balsojot.

Deju kopas «Dzirnavnieki» dalībnieks, ceraukstietis Aivars Zubovs, «Bauskas Dzīvei» pauda prieku, ka beidzot pagastā izveidota sava deju kopa: «Ceraukstes, arī Brunavas puses dejotgribētājiem apmeklēt mēģinājumus Bauskā ne vienmēr ir iespējams. Tādēļ ir prieks, ka kolektīvs «Dzirnavnieki» radis mājvietu Ceraukstē. Pats pēc pārtraukuma esmu atsācis dejot, ir vēl citi no Ceraukstes, Grenctāles, kas apmeklē «Dzirnavnieka» mēģinājumus pirmdienu un trešdienu vakaros. Ļoti ceram, ka ar visu kopīgu atbalstu tiksim pie jauniem tērpiem.»

Pievieno komentāru

Komentāri 5

zinaida

šitie diedelētāji jau apnikuši..visās malās tik prasa pat bērniem skolā neliek mieru..fuii

pirms 4 gadiem, 2014.02.24 10:11

neprasa

Neprasa, bet lūdz, Labie darbi NAV obligāti nevienam! Ja negribi nebalso!

pirms 4 gadiem, 2014.02.24 10:49

savējie.

Balsojam! Lai veicās! Turaties.
Zemgale- atbalstam savējos.

pirms 4 gadiem, 2014.02.24 10:15

Dejotāju atbalstītāja

Tiešām liels atbalsts tiek lūgts, nevis uzspiests.
Lūdzu izpalīdziet paši savējiem. Jūs nespējat iedomāties, ko nozīmē dejot bez tērpiem.

pirms 4 gadiem, 2014.02.24 18:53

Vietējās ziņas