Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauni kabineti top Uzvaras vidusskolā 6

Matemātikas, ķīmijas, bioloģijas un fizikas apguve Uzvaras vidusskolas audzēkņiem drīz kļūs saistošāka un ērtāka. Līdz pavasara brīvlaikam pilnībā tiks pabeigts četru mācību kabinetu remonts, būs sagādātas mēbeles. Uzvaras vidusskolas direktores vietnieks saimniecības darbā Ivars Karūss stāsta, ka telpu remonts pabeigts, vēl tikai trūkst mēbeļu. Uz rudeni kabinetos sagādās nepieciešamo specifisko aprīkojumu un mācību izdales līdzekļus.  Direktores pienākumu izpildītāja Elita Borkovska pauž gandarījumu par veiktajiem darbiem. Telpas jau savu laiku bija nokalpojušas, tāpēc tām remonts bijis tieši laikā. Mācību gada vidū veiktie remontdarbi mācību procesu netraucē, jo izglītības iestādē ir citas telpas, kurās skolēniem notiek stundas. Mācību kabinetu remonts Uzvaras vidusskolā tiek īstenots projektā «Kvalitatīvas dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana». Projekta vadītāja Laila Kalniņa informē, ka darbus veic par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļiem. To kopējās izmaksas ir nedaudz vairāk kā 98 tūkstoši latu. ERAF sedz 85 procentus summas, pārējais ir Latvijas līdzfinansējums. No pašvaldības budžeta jāsamaksā 12 procentu jeb nepilni 12 tūkstoši latu. Trīs procentus no projekta izmaksām sedz valsts. Telpu remontu veica SIA «Latvijas Būvnieks», mēbeļu, gaismu atstarojošo žalūziju piegāde uzticēta firmai «Ētoss». L. Kalniņa piebilst, ka izdevies ietaupīt līdzekļus, panākt grozījumus projekta nosacījumos un tādējādi naudu izlietot arī logu nomaiņai. Kopumā kabinetos būs 19 logu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

peonija

labāk būt stulbai nekā rupji lamāties. nezinu, kuram te ir pāksts, bet man ir mute. :)
Atkārtošos - "tiek piesaistīti projekti.." - ja grib izbļaustīties un apsaukāties, tad laikam jau lasīt nemāk..

pirms 8 gadiem, 2010.02.08 02:24

esss

Tā,kā es šīs skolas skolniece,zinu ka kabinetiem nauda nāca no Eiropas fonda un pluss līdzekļus atvēlēja arī mūsu skola.Un kabinetus sāka remontēt tad,jau kad vēl bija bijusī direktore Ērika Jansone!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.03 18:00

ne no Uzvaras

Peonija, mana mīļāka puķe! Tu patiesi esi stulba! Nerunā par lietām ,par kurām nezini!

pirms 8 gadiem, 2010.02.03 16:08

peooņijai

Tu taču esi stulba! Kāds sakars tur ar direktori,ja nezini no kurienes un kāpēc nāk šie līdzekļi,tad labāk never savu pāksti vispār vaļā?!

pirms 8 gadiem, 2010.02.03 13:44

peonija

Burvīgi! Prieks, ka tiek uzlabotas mācību telpas!
Atliek nomainīt direktori un parādās skolai nauda, kā arī tiek piesaistīti projekti..

pirms 8 gadiem, 2010.02.03 13:35

Vietējās ziņas