Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši īsteno labdarības projektu 3

Vairākus desmitus pārtikas, arī rotaļlietu paciņu šajās dienās saņems ģimenes Bauskas novadā. Tās sarūpējuši partiju apvienības «Vienotība» Bauskas jauniešu organizācijas biedri. Otrdienas, 21. decembra, priekšpusdienā novada sociālā dienesta ēkā jaunieši pulcējās, lai sašķirotu paciņas. Tās tālāk tiks nodotas pagastu sociālajiem darbiniekiem. Pilsētā Ziemassvētku dāvaniņas apņēmušies iznēsāt paši jaunieši. Sociālā dienesta speciāliste Ineta Niedra stāsta, ka dāvaniņas nogādās trūcīgām ģimenēm. Viņa uzteic jauniešus par uzņēmību, kā arī piebilst, ka līdz ar dāvaniņu gatavošanu organizācijas biedru aktivitātes neapsīkst. Trešdien, 22. decembrī, jaunieši palīdzēs Bauskas tautas namā vadīt sarīkojumu bērniem un jauniešiem no nelabvēlīgām ģimenēm un jauniešiem ar īpašām vajadzībām «Eņģeļu pieskāriens». «Vienotības» Bauskas jauniešu organizācijas vadītājs Artūrs Prašķilēvics stāsta, ka organizācija dibināta šoruden, aktīva darbība sākta pēc Saeimas vēlēšanām. Domājot par kādu biedrus vienojošu darbu, izlemts organizēt labdarības akciju. Bibliotēkā, abās pilsētas vidusskolās, novada domē jaunieši novietoja ziedojumu kastes. Tajās savāktie produkti, arī dāvaniņas tika sašķirotas, sasaiņotas paciņās. Decembra sākumā koncertā Tautas namā jaunieši ziedojumos savāca 63 latus. Arī šo naudu paredzēts tērēt labdarībai. «Šī akcija ir mūsu organizācijas pirmais lielākais veikums. To organizējot, guvām pārliecību, ka spējam arī ko lielu un labu padarīt,» gandarījumu pauž A. Praškilēvics. Nākotnē organizācija iecerējusi darbību izvērst. Iespējams, būs tikšanās ar partiju apvienības «Vienotība» vadošajiem politiķiem.Bauskas 1. vidusskolas 12. klases audzēkne Diāna Dobele, atceroties labdarības akciju, «Bauskas Dzīvei» pauda savas atziņas. Vidusskolnieci koncertā pārsteigusi tieši vecāko cilvēku atsaucība. «Gatavi ziedot un palīdzēt citiem galvenokārt ir gados vecāki cilvēki, kuri paši varbūt nav īpaši pārtikuši. Tieši viņi, manuprāt, spēj vislabāk saprast tos, kam neklājas viegli. Savukārt daudzi jaunieši pat smīkņāja par šādu akciju,» stāsta D. Dobele. Viņa cer, ka stāstot citiem par veikumu, rosinās jaunus cilvēkus, pusaudžus vairāk pievērsties labdarībai.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vienotība

paldies par labajiem vārdiem,lai jums arī priecīgi un sirdsmiera pilni ziemassvētki un svētīgs,panākumiem bagāts jaunais gads!

pirms 7 gadiem, 2010.12.25 00:50

Veronika

Pievienojos! Paldies Jums, superīgie jaunieši! Priecīgus, mīļus un jaukus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!!! Lai izdodas īstenot visas labās ieceres! :)

pirms 7 gadiem, 2010.12.23 09:25

Mamma

Paldies Jums milzīgs arī no manas ģimenes :)))

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 13:56

Vietējās ziņas