Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu dzīvi Bauskas bērnu un jauniešu centrā vada cita speciāliste

Bauskas bērnu un jauniešu centrā (BJC) jaunatnes lietas turpmāk būs Madaras Grīvānes pārziņā. Līdz šim šo pienākumu Bauskas BJC pildīja Renārs Manuilovs.

M. Grīvāne ir no Vecumnieku novada, darbojusies dažādās jomās, ieguvusi profesionālo izglītību žurnālistikā. «Bauskas Dzīvi» viņa iepazīstināja ar dažām aktivitātēm, kas novada jauniešiem iecerētas jau septembra sākumā. 2. septembrī BJC Dzeltenajā mājā tiek gaidīti aktīvi, idejām bagāti un darboties griboši jaunieši. Ar viņiem kopā iecerēts izvērst Bauskas novada jauniešu domes darbu.

Sākot ar 5. septembri, BJC multimediju studijā radošajās darbnīcās pieredzējusi grafiskā dizainere Stefānija Smita no Nīderlandes izglītos jauniešus ilustrāciju pasaulē, rosinot radoši un mākslinieciski izpausties, zīmējot, veidojot komiksus un dažādas ilustrācijas. Tiem, kam patīk meklēt, analizēt, pētīt, apkopot materiālus, būs iespēja likt lietā savas prasmes, veidojot dizainu un saturu Bauskas BJC 50 gadu jubilejas digitālajai mājaslapai.

Izveidot savu skaistuma vizītkarti palīdzēs «Skaistuma studija». Nodarbības jauniešiem paredzētas reizi mēnesī. 26. septembrī profesionālas vizāžistes vadībā varēs uzzināt, kā pareizi uzklāt dienas un vakara grimu, kā to saskaņot ar apģērbu.

Izzināt un iepazīt franču valodu bērniem un jauniešiem palīdzēs Reno Garza no Francijas. Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan tiem, kam ir nelielas priekšzināšanas. Franču valodas nodarbības ir bezmaksas, turklāt tās iecerētas pozitīvi draudzīgā gaisotnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas