Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jaunpagastā» Iecavā pārsniegta putekļu koncentrācijas norma

Valsts vides dienesta (VVD) Jelgavas reģionālajā vides pārvaldē saņemti Iecavas SIA «Jaunpagasts plus» putekļu emisiju mērījumi, kas rāda noteiktās koncentrācijas pārsniegumu.

Izvērtējot emisiju mērījumus, pārvalde konstatējusi, ka ir pārsniegti uzņēmumam noteiktie putekļu koncentrācijas robežlielumi, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja Jelgavas reģionālās vides pārvaldes kontroles daļas vadītāja Evita Beitlere.

«Saskaņā ar pārvaldes rīcībā esošo informāciju, uzņēmums rīkosies, lai nodrošinātu emisiju samazinājumu,» pauž E. Beitlere. «Tagadējā putekļu ciklona vietā tiks uzstādīts elektroniskais filtrs ar augstāku efektivitāti, papildus apmācīti darbinieki, kā arī ir izstrādāta jauna filtru un ciklonu pārbaudes un apkopes sistēma.»

Elektroniskā filtra uzstādīšanas termiņš ir šī gada 22. marts, papildina VVD amatpersona.

Jau vēstīts, ka iedzīvotāji par pastiprinātiem putekļu izmešiem, kas nosēdās uz mājām, mašīnām un dārziem ražotnes apkaimē, ziņoja pēc rudens vētras novembra beigās. Uzņēmuma pārstāvji nenoliedza avāriju, taču pauda, ka nepilnības tiek sakārtotas. Sanāksmē iedzīvotājiem tika solīta arī māju un mašīnu bojājumu novērtēšana un seku novēršana.

Komentāru no SIA «Jaunpagasts plus» par VVD piektdien atklātajiem putekļu emisiju mērījumiem «Bauskas Dzīve» vēl nav saņēmusi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas