Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jubilejā atklāj īpašu izstādi 1

Bauskas pilsētas bērnudārza «Zīlīte» vadītāja Ilga Ķiģele 6. septembrī svinēja 50 gadu jubileju. Uz dzimšanas dienu bērnudārza telpās darbinieki iekārtoja īpašu izstādi. Jau 16 gadu Ilga Ķiģele saviem darbiniekiem gatavoja īpašas apsveikumu kartītes. Dažāda formāta, ar rotājumiem, gleznojumiem un oriģinālu pieeju. Apsveikuma kartītes no paziņojuma dēļiem visus šos gadus nogūlās kastēs, bet šogad atkal tika izceltas gaismā. «Pie ziņu dēļa vienmēr ir apsveikuma kartītes ar dzimšanas un vārda dienām. Tā mēs vienmēr zinām, ko sveikt. Kādreiz mūsu vadītājai bija vairāk laika, un tad apsveikumi bija krāšņāki, bet tagad laika ir mazāk un tie ir mazāki un vairāk veidoti ar datoru, bet tikpat mīļi un interesanti,» tā vadītājas vietniece metodiskajā darbā Dzintra Matuzone.«Nošpikojusi neesmu neko. Esmu lauku bērns, kurš māk slaukt govi, cirpt aitas, augusi viena ģimenē un tā arī viena izzinājusi savu pasauli. Pati neesmu nekādās mākslas skolās gājusi,» tā I. Ķiģele. Pats mīļākais apsveikums ir uz dzeltena fona ar tušu veidoti melni, stilizēti ziedi. Svētki ar dzimšanas dienu vien nebeidzas. 8. septembrī bērnudārza vadītāja svin vārdadienu. Viņa atceras, ka pēc pirmajām kāzām septembris vēl lielāku svētku mēnesis, jo 12. septembrī bijis kāzu datums. I. Ķiģele bērnudārzā «Zīlīte» sāka strādāt no 19 gadu vecuma. Pa starpu četri gadi pavadīti bērnudārza «Sprīdītis» vadītājas amatā, bet viss pārējais darba mūžs veltīts tikai bērnudārzam «Zīlīte». Par sevi saka - esot Jaunava pēc horoskopa, tāpēc vēl aizvien spēka pilna un jūtoties kā trīsdesmit gados.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dālija

Sirsnīgs sveiciens jaukajai bērnudārza vadītājai! Lai priekšā vēl daudz gadu,spēka,veselības un prieka darot šo grūto,bet tik skaisto darbu! Lai mundrais skatiens un smaids katru dienu rotā šo skaisto sievieti!

pirms 8 gadiem, 2010.09.09 10:37

Vietējās ziņas