Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Kamardē» cer atjaunot kori 5

Gailīšu pagasta kultūras centra «Kamarde» telpās 14. septembrī plkst. 18.30 uz pirmo tikšanos tiek gaidīti visi dziedātgribētāji, informē kultūras centra vadītājs Lauris Krasņikovs. Ņemot vērā pagasta kultūras tradīcijas, esot cerības izveidot jaunu, skanīgu kori. «Idejiski galvenais ir atdzīvināt kora tradīcijas. Ceram apzināt aktīvo iedzīvotāju daļu - tos, kas vēlas dziedāt. Skatīsimies, kāda būs atsauksme un vai nāks cilvēki, par nosaukumu pašlaik vēl pat neesam domājuši,» tā L. Krasņikovs. Ideja atjaunot kori esot radusies kopā ar Uzvaras vidusskolas mūzikas skolotāju Jāni Rotšteinu, kurš arī strādās ar jauno kori. Kultūras centra telpās pagaidām vēl nodarbības nenotiek. Ir noslēgts līgums ar līnijdejotāju kolektīvu, kurš varētu ar laiku darboties kultūras centra telpās. Vēl aizvien tiek gaidīts mēbeļu iepirkums, jo to trūkums traucē sākt jaunas nodarbības vai organizēt pasākumus. L. Krasņikovs atzīst, ka daudz ko noteiks arī iedzīvotāju atsaucība 14. septembrī, jo tas ļaus spriest par vēlmi darboties.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

dziedātāja

Uz priekšu Uzvarieši, esmu koriste citā novada korī, bet kādreiz mums ar "Kamardi"bij skaisti draudzības koncerti un bij tur labas balsis, laiks iet un daudz ūdeņu aiztecējis, bet noteikti Uzvarā ir jaunas, skanīgas balsis, nu tad ceļaties kā fēniks no pelniem un uz priekšu, visu to labāko jaunajam kultūras centra vadītājam.

pirms 8 gadiem, 2010.09.09 11:57

lipa

Jaunajam kultūras darbiniekam jābūt energiskam un jāiet pie cilvēkiem.Ja tikai gaidīs kad kāds atnāks pie viņa tad arī nekas nenotiks.Vajag arī laicīgi plašāku informāciju.Viegli nebūs,bet tādēļ jau arī izvēlējās jaunu cilvēku ,kuram netrūkst energijas.lai veicas1

pirms 8 gadiem, 2010.09.08 10:10

Dziesma

Es gan domāju, ka cilvēki sanāks, nevajag uzreiz ar negācijām un pesimismu, bet jāpaaģitē jau būs, daudzi ir aizsēdējušies.

pirms 8 gadiem, 2010.09.08 09:16

tamborētāja

Ko tur daudz ticēt vai neticēt- jāiet tiem , kam tas patīk un grib sev un citiem radīt prieku. Neticīgie grauž semuškas.

pirms 8 gadiem, 2010.09.07 21:50

Vietējās ziņas