Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klientu vērtējumā labāko pasta darbinieku vidū arī skaistkalniete Svetlana Štrobindere 11

Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» organizētajā konkursā «Mans Pastnieks 2018» par labāko pasta nodaļas operatori klientu vērtējumā Zemgales reģionā atzīta Svetlana Štrobindere no Vecumnieku novada Skaistkalnes pasta nodaļas, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Danielsone.

«Latvijas Pasta» organizētajā konkursā «Mans Pastnieks 2018» noskaidroti klientu vērtējumā atsaucīgākie, komunikablākie un laipnākie uzņēmuma pastnieki un pasta nodaļu operatori katrā Latvijas reģionā. Kopumā kādai no nominācijām izvirzīti 1686 pastnieki vai pasta operatori. Saņemtas 8556 klientu anketas.

«Latvijas Pasts» valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns ir gandarīts par klientu augsto atsaucību:«Šogad esam saņēmuši līdz šim lielāko balsojumu skaitu, un tas skaidri norāda, ka mūsu pastnieku un pasta nodaļu operatoru veiktajam darbam ir patiešām liela vērtība iedzīvotāju skatījumā. Paldies mūsu darbiniekiem par godprātīgi un profesionāli paveiktu darbu, kā arī ikvienam anketas iesūtītājam par veltīto laiku labākā pasta darbinieka noteikšanā!»

Iedzīvotāji anketās novērtējuši gan pasta darbinieku profesionālās īpašības - atbildību pret veicamo darbu, komunikācijas prasmes, laipnību, precizitāti un zināšanas, - gan īpaši izcēluši arī cilvēciskās īpašības, jo nereti tieši lauku reģionu viensētās pastnieks ir būtiskākā vai pat vienīgā saikne ar ārpasauli.

Klientu vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no «Latvijas Pasts» un tiks godināti īpašos gada atskaites pasākumos katrā reģionā.

Vineta Danielsone skaidroja, ka «Latvijas Pasts» jau astoto reizi aicināja iedzīvotājus novērtēt katra reģiona labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru, izceļot viņa profesionālās spējas, kā arī pasakot paldies par labo darbu. Konkursa Mans Pastnieks 2018 anketas tika izsūtītās 2018.gada oktobra sākumā kopā ar «Latvijas Pasts» abonēšanas katalogu, kā arī tās bija iespējams aizpildīt un nosūtīt tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

bitīt matos

Prieks un liels paldies par darbu!

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 08:58

Vita

Jā,tikai pozitīvas emocijas no šīs darbinieces.Vienmēr laipna ar humoru.Nekad nav pasts aizvērts bez iemesla.
Paldies Svetiķ!

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 09:56

P

Svetiņa visos darbos ieliek gabaļiņu no sirds;gad tiešajā darbā,gan kā pasākumu atraktīvā vadīšanā.Pēdējā senioru ballē,vismaz man,viņas ļoti pietrūka.Ja nākamajā viņas nebūs,arī manis nebūs. Veiksmi visās dzīves jomās.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 10:21

prieks

Ļoti atsauciga un sirsnīga darbiniece! Lai ar turpmak veicas visās dzives jomās!

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 10:32

mjāā

Par kurām jomām te iet runa- privātā dzīve???:)

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 11:14

Kolhoznieks

Sociālismā tādas sauca par Darba varonēm.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 12:05

Ziema

Skaistkalnei ir vēl Pasta nodaļa?Apsveicu!Visur apkārt klapē ciet.

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.13 16:20

BMW

Vienmē pie viņas prieks saņemt pastā sūtijumu, vairāk tādu pozitivu cilvekus!

pirms 6 mēnešiem, 2019.02.14 20:52

Vietējās ziņas