Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Komisija apstiprina grozījumus reisos 9

Ar 1. februāri tiks slēgti autobusu reisi no Bauskas uz Mūsas ciematu. Vakarā atkal kursēs autobuss uz Grenctāli, bez pārmaiņām palicis reiss no Vecumniekiem uz Bausku caur Misu. Šādus lēmumus otrdien, 12. janvārī, savā pirmajā sēdē pieņēma Bauskas pārvadājumu tīkla sabiedriskā komisija. Tika nolemts, ka uz Mūsu nekursēs autobusi plkst. 7.30 un 17.05. Savukārt vakarā šajā virzienā tiek atjaunots pērn slēgtais reiss Bauska-Grenctāles robežkontroles punkts. Autobuss aties no Bauskas plkst. 20 un kursēs tikai līdz «Rainim». Mainīts braukšanas maršruts autobusam, kas plkst. 6.35 dodas no Bārbeles uz Bausku. Pa ceļam tas iegriezīsies Bruknā. Tādējādi Bauskā tas nokļūs plkst. 7.45. Rīta reiss no Bauskas līdz Bārbelei būs bez iebraukšanas Bruknā. Tiek slēgti arī četri reisi maršrutā Pilsrundāle-Bērstele.Komisijā nolemts saglabāt kustības grafiku autobusam, kurš plkst. 10.20 dodas no Vecumniekiem caur Misu uz Bausku. Bija jau sagatavots priekšlikums autobusam no Vecumniekiem izbraukt agrāk, t. i., plkst. 9.20. Taču Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis ieteica līdz martam grozījumus neveikt.  Ar 1. februāri Misā slēdz pasta nodaļu, tāpēc misenieki, iespējams, rītos dosies uz Vecumniekiem, lai veiktu dažādus darījumus. Autobuss Vecumniekos pienāk plkst. 8.40. Tur tas stāvēs, kā agrāk, līdz plkst. 10.20, kad sāks atceļu uz Bausku. Komisijas lēmums tiks nosūtīts saskaņošanā «Autotransporta direkcijā». Pēc pozitīvas atbildes saņemšanas tas stāsies spēkā. Bauskas pārvadājumu tīkla sabiedriskās komisijas pirmajā sēdē par tās priekšsēdētāju ievēlēja Rundāles novada domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani. Viņa vietnieks būs R. Melgailis. Komisijas, kurā ietilpst četru novadu vadītāji, pienākums - sadalīt pārvadātājiem piešķirtās valsts dotācijas, lemt par grozījumiem vietējās nozīmes autobusu maršrutos.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ne Grenctāliete

tā nav skaudība, prieks, ka kādam paveicies, tomēr sāp sirds, ka netiek domāts par visa novada iedzīvotājiem, jo katram ir skaidrs, ka uz vietas laukos darba nav, katram darbaspējīgam cilvēkam tas jāmeklē citur, bet tas kļūst neiespējami tieši sabiedriskā transporta neapmierinošās kustības dēļ.Seit nav runa par tā biežumu, bet gan par to, ka prioritātei būtu jābūt tieši vakara reisiem, lai cilvēki pēc darba tiktu mājās- visā novadā, ne tikai atsevišķos pagastos.Ja rīta reisi ir daudz maz normālā laikā, tad vakara-pilnīgi katastrofāli- pirms sešiem.Meitai kursabiedrene dzīvo ŗūjiens pusē, Jeros-viņa no Rīgas mājās tiek vēl ap desmitiem vakarā, bet mana meita tepat Rīgas tuvumā dzīvojot, reizēm pat piektdienas vakarā netiek mājās-ja ilgāk lekcijas, var nokavēt ap četriem autobusu, tad nekā, jābrauc sestdien- tas tiešām nav īsti normāli.Vai tiešām autoostā nav tāda plānotāja, kurš saplānotu reisus saprātīgi, lai no tiem būtu jēga, lai tie tiešām kalpotu maksimāli izdevīgi pasažieriem?

pirms 8 gadiem, 2010.01.14 14:16

:(

Autobusu Bauska-Mūsas ciemats 7.30 vajadzēja saglabāt,un muļķibas,ka nau cilvēki,kuri brauc no rītiem.... :(:(:(

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 20:00

Negrenstālietei

Mēs , Ceraukstieši aktīvāk izrādām savas vajadzības, jo mums tas bija svarīgi .Un jāpiebilst- A-7 ir konfektīte , kuru nevar salīdzināt ar piem. uz Bārbeli vedošo ceļa segumu. Neskaudiet, bet aktīvāk paudiet savu dzīves pozīciju un arī Jums tiks dots.

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 19:54

ne Grenctāliete

Rodas pamatoti jautājumi šai komisijai- kuri rajona pagasti ir šo priviliģēto vidū , kuriem būs iespējas pašiem kaut kur strādāt, tikt mājās pēc darba, bērniem iespējas apmeklēt interešu izglītības iestādes, studentiem tikt vakarā mājās no augstskolām? Vai šajos pagastos dzīvo īpašāki cilvēki, ne kā Vecsaulē, Ozolainē, Bārbelē u.t.t.

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 16:41

šoferītis

Par Bārbeli ir uzrakstīts aplami,.Auzāna kungs!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 16:14

Vai kaut kur internetā varēs redzēt VISU maršrutu autobusu kustību sarakstus?

pirms 8 gadiem, 2010.01.13 09:31

Laimīgais!

Paldies par autobusu 20.00, beidzot atkal pēc darba nedēļas varēšu mierīgi nokļūt mājas. Šis reiss ir tiešām nepieciešams, un ne jau tikai man vienam!

pirms 8 gadiem, 2010.01.12 21:15

Malači

Paldies, komisija par reisu 20.00! Vismaz mans bērns varēs turpināt apmeklēt interešu izglītības pulciņus, !! Pilnīgi pietiktu ar mazo busu kā 18.10. Prieks, ka iedzīvotāju daudzos lūgumus ņēma vērā!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.12 19:50

Vietējās ziņas