Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Komiteja rosina sakārtot Iecavas pašvaldības izglītības nodaļu

Iecavas novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas ārkārtas sēdē pirmdien, 19. janvārī, sagatavota jauna pašvaldības izglītības nodaļas nolikuma redakcija.

«Nolēmām sakārtot izglītības nodaļas struktūru, izveidojot vadītāja amatu un pārdalot pienākumus,» «Bauskas Dzīvei» skaidroja komitejas vadītājs Juris Krievs, «formulējām vadītāja amata aprakstu un iespējamo sludinājumu par vakanci pašvaldībā.»

Nolikuma jaunā redakcija un komitejas sagatavotā informācija par vadītāja amatu nodota apspriešanai finanšu komitejā, sacīja J. Krievs: «Skatīsimies, kā mūsu kolēģi lems. Galīgais lēmums būtu jāpieņem visiem deputātiem domē. Pēc tam varētu izsludināt konkursu. Tas nenotiks ļoti strauji, tomēr ceru, ka izdosies nodaļas darbu strukturāli un organizatoriski sakārtot.»

Jau vēstīts, ka komitejas ārkārtas sēde tika sasaukta, lai lemtu par pārmaiņām izglītības nodaļā, izmantojot situāciju, kad darbu nolēmusi atstāt līdzšinējā metodiķe Aldonija Gaveika. Kā skaidroja J. Krievs, nav pareizi, ka nodaļa ilgstoši strādā bez vadītāja. Līdz ar A. Gaveiku tajā darbojas izglītības speciāliste Valda Liekne un jaunatnes lietu speciāliste Sandra Serkova. Vadītāja nodaļai nav kopš izveidošanas iepriekšējā sasaukuma laikā.

Komiteja potenciālajam vadītājam paredz uzdot izglītības un jaunatnes lietu vispārēju pārzināšanu un plānošanu novadā, ieskaitot bērnudārzu rindu uzraudzību, sacīja J. Krievs. V. Liekne turpinās organizēt mūžizglītības norises un gatavotu projektus Eiropas fondu atbalstam, «Bauskas Dzīvei» sacīja komitejas locekle Agra Zaķe.

Deputāti nolēma rosināt izslēgt no izglītības nodaļas stadiona pārvaldnieku, jo viņa pārziņā ir vairāk tehniski organizatoriski jautājumi, informēja J. Krievs. Komitejas vadītājs uzskata, ka tuvāki ir stadiona pārvaldnieka un veselības speciālistes pienākumi, kura pašlaik nav iekļauta nevienā nodaļā. «Esam veidojuši jaunas nodaļas, bet jāpadomā arī par domes struktūras sakārtošanu. Tagad to varētu izdarīt, sakārtojot arī darbinieku pakļautību,» teic deputāts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas