Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncertā līst skaņu un ziedu lietus 3

«Milzu paldies mūsu Bauskas filharmonijai,» tādu vērtējumu pilsētas Mūzikas skolas veikumam 50 gadu garumā apsveikumā piektdien, 14. decembrī, izteica pilsētas Tautas nama direktors Jānis Matisons. Skolas jubilejas koncerts klausītāju uzmanību saistīja četras stundas un bija bagāts muzikāla saviļņojuma brīžiem, cieņas apliecinājumiem un pateicības vārdiem. Pedagogi saņēma Kultūras ministrijas, Valsts kultūras izglītības centra, rajona Padomes, pilsētas Domes atzinības rakstus. Absolvents, tagad uzņēmējs Eri Esta uzdāvināja mūzikas skolai metāla pūšamo instrumentu – altu. Jaunu instrumentu iegādi finansiāli atbalstīt solīja Bauskas Dome, Hipotēku banka, tam pievienojās Vilku, Karpoviču ģimene un Bauskas 1. vidusskolas saime. Sirsnīgi tika sveikta skolas pirmā direktore Biruta Kantiņa, kura joprojām strādā E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā. Audzēkņi un absolventi sniedza ziedus saviem pedagogiem, bet īpaši aizkustinoša bija neseno beidzēju sacerētā apsveikuma dziesma skolai.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Māte

Ja nu vēl cienītais būtu lasījis publikācijas sākot no 16. novembra katru piektdienu un 14. decembra atvērumu, uzzinātu vairāk.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 21:15

kāt neesošais

Es uz pasākumu netiku, bet , vai tiešam par skolas jubileju bija tik maz ko rakstīt?? Ceru, ka drukātā versijā būs kas vairāk.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 19:15

akordeoniste

Ļoti jauks pasākums un iespēja satikties.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 19:10

Vietējās ziņas