Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā «Gada skolēns» apvienojas trīs novadi

Konkursu «Gada skolēns» šogad iecerēts rīkot kopēju Bauskas, Rundāles un Iecavas novadam. Tā informē Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare.

Līdz šim Bauskas un Rundāles novads vairākus gadus kopīgi rīkoja gudrāko un talantīgāko jauniešu izvērtēšanu. Šogad iecavnieki izteikuši priekšlikumu pievienoties konkursam. Triju novadu pārstāvji tikušies vairākās sanāksmēs, kurās rūpīgi izstrādāts konkursa nolikums.

Nolikums paredz vērtēt atsevišķi 8. un 9. klašu, kā arī 10. – 12. klašu skolēnus. Noteikta konkursa norises kārtība, posmi, kas jāorganizē skolās, kā arī atsevišķi pārbaudījumi mācību iestāžu izvirzītajiem pretendentiem novadā. Paredzēts, ka novada posmā skolēni pildīs erudīcijas testu, kurā apliecinās zināšanas par savu novadu un valsti. Būs jāraksta eseja, jādemonstrē savas radošās izpausmes, kā arī jāprezentē dalībnieka vizītkarte. Konkursa noslēgums, kā ierasts, plānots maijā Rundāles pilī.

Konkursa «Gada skolēns» nolikumu Bauskas novada domes deputāti vērtēs finanšu komitejas sēdē 24. martā. Galīgā tā apstiprināšana paredzēta domes sēdē 31. martā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas