Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā «No sirds uz sirdi» sveic Vecumnieku sociālo darbinieci 3

Publisku atzinību par lielu neatlaidību uzlabot iedzīvotāju situāciju pagājušajā nedēļā saņēma profesionālā sociālā darbiniece Olga Černišova-Stūriška no Vecumniekiem. Ģ. Eliasa vēstures un mākslas muzejā pasākumā «No sirds uz sirdi» Jelgavas Zonta klubs godināja desmit sociālā darba Zemgales speciālistes, kas ar savu darbu, enerģiju un sirdsdegsmi palīdzējušas grūtībās nonākušajiem. Vecumniekos katrs zina Olgu Černišovu-Stūrišku. Vairākus gadus viņa strādāja pagasta sociālajā dienestā, tagad vada novada administratīvo komisiju, darbojas Sarkanā Krusta Vecumnieku organizācijā, sadarbojas ar labdarības portālu «ziedot.lv» un nodibinājumu «palīdzēt.lv». Šķiet, ka Olga gribētu visu pasauli samīļot un katram palīdzēt. Tik sirsnīgus vārdus par Olgu Černišovu- Stūrišku saka Vecumnieku iedzīvotāja Tekla Biukšāne. Viņa ieteica Olgu Jelgavas Zonta kluba vasarā izsludinātajam konkursam par sociālā darba labās prakses piemēru sociālajai integrācijai Zemgales reģionā. Viņa arī ieteica Olgu vasarā izsludinātajam konkursam par sociālā darba labās prakses piemēru sociālajai integrācijai Zemgales reģionā. «Vienmēr brīnos - vai Olgai diennaktī ir vairāk stundu nekā citiem? Vecumniekos viņai ir tikai dzīvesvieta, Olga strādā Rīgā, iepriekš dienas centrā, tagad bērnunamā, bet Olgas sabiedriskā aktivitāte, enerģija, un mīlestība ir apbrīnojama,» saka Tekla Biukšāne. Sociālā darba speciālistus reti izvirza labo darbu balvām, jo palīdzēt citiem ir viņu pienākums. Tomēr daudzi ir bezgala pateicīgi par laikus saņemtu padomu, atbalstu un palīdzību. Pašvaldības jūt sociālās situācijas uzlabošanos, pateicoties profesionālam un inovatīvam sociālo dienestu un sociālā darba speciālistu darbam. Šī konkursa mērķis bija apzināt visprofesionālākos un radošākos sociālā darba speciālistus, kas sekmējuši problēmsituāciju mazināšanu vai pārvarēšanu, uzlabojuši cilvēku dzīvi un iekļaušanos sabiedrībā. Konkursā bija četras nominācijas: par radošāko problēmsituācijas risinājumu; par ievērojamāko sasniegto rezultātu; par harmoniskāko cilvēcisko īpašību un profesionālo prasmju apvienojumu sociālā darba speciālistā; par lielāko neatlaidību un vēlmi panākt uzlabojumu.Konkursa «No sirds uz sirdi» mērķis bijis apzināt Zemgales reģiona profesionālākos un radošākos sociālā darba speciālistus, kas sekmējuši problēmsituāciju mazināšanu vai pārvarēšanu, uzlabojuši cilvēku dzīvi un iekļaušanos sabiedrībā. Par viņiem varēja rakstīt vēstules.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kolēģi noVēcumniekiem

Savus apsveikumus lūdzu nerakstiet darba laikā un no domes datora,bet sāciet labāk strādāt nevis atsēdēt astoņas darba stundas.Tad varbūt arī kaut kas sāks kustēt no[mirušā punkta].

pirms 8 gadiem, 2010.09.14 16:01

Miseniece

Olga ne tikai strādā sociālo darbu, bet arī paspēj vadīt Misas tautas nama sieviešu vokālo ansambli "Vēja meitenes"!!! Lai viņai pietiek spēka un izturības!

pirms 8 gadiem, 2010.09.14 12:57

kolēģe no Vecumniekiem

Ļoti labi raksturota Olga , tiešām jābrīnās par to , kā viņa visu paspēj un ar tādu sirds siltumu pret visiem. Arī kad viņa strādāja Vecumnieku pagastā , viņu varēja traucēt jebkurā diennakts laikā un par katru ģimeni viņa zināja jebkurā laikā visu nepieciešmo un , protams, ja vajadzēja - rīkojās. ļoti laba speciāliste . Ir pelnījusi apbalvojumu.

pirms 8 gadiem, 2010.09.13 15:39

Vietējās ziņas