Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa uzvarētāji dosies uz Briseli

Pēc trim nedēļām laikraksta «Bauskas Dzīve» divi lasītāji dosies skatīt Beļģijas galvaspilsētu Briseli un iepazīsies ar Eiropas Parlamenta (EP) darbu. Tie ir «Bauskas Dzīves» un EP deputāta Krišjāņa Kariņa kopīgi organizētā konkursa «Eiropa manā dzīvē» uzvarētāji Gita Vožniaka un Andis Kutra.

Bauskas pilī piektdien, 29. aprīlī, uz tikšanos ar K. Kariņu bija ieradušies desmit tematiski atbilstošo vēstuļu autori. Mājīgās kafejnīcas «Pils krogs» zālē viņi iepazinās ar iesniegtajiem konkursa darbiem.

«Man šķiet, šis jaunais konkursa formāts vēlreiz mums visiem atgādina, cik tomēr daudz ES fondu līdzekļu ir ieguldīts Latvijas sabiedrības izglītošanā, dzīves kvalitātes uzlabošanā. Naudu mums dod, svarīgi, cik efektīvi, lietderīgi un ilgtermiņā spējam to izmantot,» atzina deputāts K. Kariņš.

Sanākušie izmantoja iespēju iztaujāt parlamentārieti par aktualitātēm. Vairākums vēlējās dzirdēt par drošību Briselē pēc nesenajiem teroraktiem lidostā un metro. K. Kariņam tika vaicāts par Lielbritānijā gaidāmā referenduma iespējamiem rezultātiem, par Strasbūras ēku izmantošanas lietderīgumu, par dzīvi nākotnē laukos gan Latvijā, gan citviet Eiropā.

Tikšanās noslēgumā īpaši satraucoša bija divu laimīgo konkursa uzvarētāju noskaidrošana. 23. maija rītā uz Briseli dosies psiholoģe no Bauskas novada Gailīšu pagasta Gita Vožniaka. Otra laimīgā bija gide no Bauskas Daiga Vilne, kura savu iespēju apmeklēt Beļģijas galvaspilsētu atdāvināja dēlam – šī konkursa dalībniekam Andim Kutram.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā pirmdien, 2. maijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas