Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kopmītņu ēku pārbūvē par sociālo centru 4

Rundāles novada dome pārņēmusi vienu no Saulaines profesionālās vidusskolas kopmītņu ēkām, to rekonstruē par sociālo centru ar dzīvokļiem. Līgums ar SIA «Modus būve» noslēgts 29. novembrī, 30. novembrī sākta rekonstrukcija. Būvdarbu vadītājs ir Ainars Butkus, būvuzraugs Aldis Iesalnieks, Rundāles novada domes būvinženieris, pirmā būvsapulce notika 7. decembrī, informē pašvaldības pārstāve Laura Ārente.Trīsstāvu ēkas pārbūves projektu izstrādājusi SIA «Neoprojekts». Plānots ierīkot dzīvojamās telpas cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām, vientuļajiem pensionāriem, krīzes situācijā nonākušām ģimenēm un personām un citiem Rundāles novada iedzīvotājiem, kuriem normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā pašvaldībai ir jānodrošina, kur dzīvot. Būs telpas sociālā dienesta aktivitātēm. Pirmajā stāvā būs četri dzīvokļi tieši cilvēkiem ar kustību traucējumiem ar viņiem nepieciešamo aprīkojumu. Vēl pirmajā stāvā būs astoņi dzīvokļi, zāle pasākumiem, virtuve un veļas telpa. Otrajā stāvā būs 14 studijas tipa dzīvokļi, kuros ir savs sanitārais mezgls, bet dzīvojamā telpa apvienota ar virtuves zonu. Ēkas trešajā stāvā būs astoņi divistabu dzīvokļi un divi vienistabas dzīvokļi.Šāds sociālais centrs Saulainē palīdzētu nodrošināt jaunus sociālos pakalpojumus novada iedzīvotājiem, vērtē Kristīne Brūvele, Rundāles novada sociālā dienesta vadītāja. Atbilstīgos apstākļos patstāvīgi varēs dzīvot cilvēki ar kustību traucējumiem. Paredzēts, ka sociālajā centrā varēs rast pajumti krīzē nonākušas ģimenes un personas. Plānots piedāvāt iedzīvotājiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, piesaistot atbilstīgus speciālistus.Labiekārtos arī apkārtējo teritoriju, izbūvēs gājēju celiņus ar betona bruģakmens segumu, ierīkos apgaismojumu, arī atkritumu konteineriem būs sava vieta.  Līgumcena par ēkas rekonstrukciju Saulainē veido Ls 341 500,01 (ar PVN). Saskaņā ar noslēgto līgumu, būvdarbus paredzēts veikt līdz 2011. gada 10. jūnijam. Sociālā centra rekonstrukciju nodrošina valsts dotācijas pašvaldības infrastruktūras attīstībai (tā dēvētā «pagastu apvienošanās nauda», veidojot novadus) un pašvaldības budžeta līdzfinansējums, informē Laura Ārente.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

rundālietei

Ja jau Rundālē ir tik labi, ko tad skrien uz Bausku strādāt? Kāp pa karjeras kāpnēm savā Rundālē.

pirms 7 gadiem, 2010.12.09 11:38

nu ko var darīt ka citiem švaki žurnālisti,es dzīvoju Rundālē,strādāju Bauskā un ir ko salīdzināt..

pirms 7 gadiem, 2010.12.09 10:56

???

Nevajag spriest par novadu darbību tikai pēc BDz slejām! Zinu, kas notiek abos novados un redzu, kā tas tiek pasniegts. Būtu visi tik pozitīvi žurnālisti kā I.Muižniece, arī Bauskas novadā atklātos daudzi labi notikumi...

pirms 7 gadiem, 2010.12.09 08:36

!!!

Nu Rundālieši malači, nav kā lielais Bauskas novads, neko neveido tikai skastās lai uzpūstu novada štatus un algas.

pirms 7 gadiem, 2010.12.09 08:28

Vietējās ziņas