Kristaps Namiķis sezonu sāk ar gūtiem vārtiem

Jauno Latvijas hokeja čempionāta sezonu ar uzvaru sācis baušķenieka Kristapa Namiķa pārstāvētais hokeja klubs «Zemgales/LLU», kuru šogad vada Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Haralds Vasiļjevs.

Kristaps Namiķis komandas uzvarā ar 9:2 savās mājās 7. septembrī Jelgavā pret «Pārdaugavas» hokejistiem guva vienības trešos vārtus spēles 14. minūtē. Zemgalieši jau pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 4:0. Spēles vidusdaļā pārdaugavieši divus vārtus atguva, bet mājinieki tikpat iemeta pretī. Pēdējā trešdaļā «Zemgales/LLU» hokejisti bija precīzi vēl trīs reizes.

Kristaps Namiķis pēc spēles pastāstīja, ka jaunā trenera vadītajā komandā viņa loma vienībā ir krietni lielāka nekā pērnajā sezonā. «Treneris man uzticas. Spēlēju regulāri otrajā vai trešajā maiņā. Ir gods un prieks trenēties pie Haralda Vasiļjeva. Viņš galvenokārt koncentrējas uz disciplīnu komandā. Mums ir septiņi punkti, kuri jāievēro, lai vienībā valdītu draudzība, saliedētība un kārtība, veidotos labas attiecības kolektīvā. Šogad komandā jūtos ļoti labi,» atklāj K. Namiķis.

Jaunais hokejists pērn sezonas laikā guva tikai četrus punktus. Šogad puisis ir pārliecināts, ka būs rezultatīvāks. «Pagājušajā sezonā iepriekšējais treneris man reti deva iespēju sevi pierādīt, šogad ir citādāk. Jāizmanto savas iespējas, jāpierāda sevi. Jātrenējas, un rezultāti būs, bet, protams, primārais ir izcīnīt uzvaras,» stāsta Kristaps.

Baušķenieku uz Jelgavas hokeja halles ledus varēs redzēt šosestdien, kad mājinieki sacentīsies ar «Mogo» vienību. Komandas rezultātiem un spēļu kalendāram līdzi sekot var Latvijas Hokeja federācijas mājaslapā lhf.lv.

Starpsezonā Jelgavas komandai gāja smagi. Īsi pirms pirmā treniņa uz Rīgas «Dinamo» devās vienības treneris Aigars Cipruss, un pirms sezonas sākuma vienību pameta arī vairāki tās potenciālie līderi, pieņemot piedāvājumus no hokeja virslīgas grandiem un bagātākajiem klubiem «Kubards» un «Mogo.»