Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kristīgā pamatskola dalās svētku sveicienā ar iedzīvotajiem 2

Bauskas tautas namā 14. decembrī varēja skatīties un klausīties Bauskas Kristīgās pamatskolas Ziemassvētku ieskaņas koncertu. Jau 15. gadu pēc kārtas Bauskas Kristīgā pamatskola ir parūpējusies par sveicienu Bauskas pilsētas iedzīvotajiem Ziemassvētku ieskaņās, stāsta skolas direktores vietniece Irēna Kalniņa.Koncertā stundas garumā varēja baudīt bagātīgu priekšnesumu: dejas, dziesmas, teatralizētu izrādi, pat vijoles spēli. Liriskā koncerta emocionālo noskaņu atsvaidzināja aktīvie un ritmiskie danči, kuros piedalījās gan mazi, gan lielāki rūķi. Savu sveicienu un novēlējumu gaidāmajos svētkos skatītājiem, skolēniem un skolas darbiniekiem pauda arī mācītājs un Bauskas novada domes deputāte Ārija Gaile. Koncertu noslēdza kora «Laudate Dominum» skanīgais priekšnesums.  Skatītājiem koncertā bija iespēja smelties gaišas domas un emocijas. Auditorija bija apmierināta ar koncerta priekšnesumu. Baušķeniece Violeta atzina, ka visvairāk patika tieši bērnu sniegumus. Pašas mazdēliņš arī esot piedalījies koncertā.  Savukārt Ingrīdai Beltei paticis viss, un viņa atzina, ka koncerts esot bijis ļoti labs. «Pat bērni, man par pārsteigumu, sēdēja mierīgi. Sēdējām, skatījāmies un aplaudējām,» tā I. Belte. Arī Kristīgās pamatskolas darbiniecei Ingrīdai Tomsonei paticis viss priekšnesums. «Esmu skolas darbiniece un atbalstītāja, uz koncertiem eju katru gadu,» stāsta I. Tomsone.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Arvo

Ļoti liels prieks un vēl lielāks paldies bērniem par ļoti izjustu, sirsnīgu un gaišu noskaņu pilnu uzvedumu un koncertu! Bērni tiešām ļoti pārsteidza ar savu labo un pamatīgo sniegumu! Liels paldies pedagogiem: Aijai Ušerovskai, Ligitai Banei, Kitijai Vīgupai, Aijai Dūmiņai, Gunitai Ūdrei, Inesei Lavrinovičai par ieguldīto darbu! Jauku jums visiem šo Ziemassvētku un Ziemas Saulgriežu laiku! Sirsnīgu un možuma pilnu Jauno gadu!

pirms 7 gadiem, 2010.12.20 19:25

...

Jauki! Mūžam peltā skoliņa paveic vairāk kā visas lielās Bauskas skolas kopā ņemot. laikam pārāk aizņemti ar kolēģu zākāšanu, nav laika koncertus rīkot! Malači skoliņas darbinieki un bērni! Tā turpināt!

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 00:33

Vietējās ziņas