Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenē sporto kaimiņu pagastu un novadu ļaudis

Kurmenes sporta svētkos sestdien, 30. jūlijā, piedalījās vairāk nekā 100 sportistu no Vecumnieku, Neretas un Jēkabpils novada, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja pagasta pārvaldnieks Agris Kondrāts.

Lai arī trīs reizes dalībnieku izturību pārbaudīja īsas pērkona lietusgāzes, laukumi tika izsmelti ar sniegalāpstām, un cīņas turpinājās līdz vakaram. Futbolisti ignorēja arī stiprāko gāzienu un turpināja uzbrukt un aizstāvēt savus vārtus.

Komandu sporta veidos startēja 20 vienības, trijās bija apvienojušies kurmenieši. Labākā sešu strītbolistu vienību vidū bija daudzpusīgā Kurmenes un Vecumnieku komanda «A kuru tas interesē», kas ieguva arī otro vietu futbolā un trešo volejbolā.

Astoņu komandu konkurencē futbolā labākā bija Bārbeles un Valles apvienība «Junaiteds». Trešie futbolā palika viesi «TMSI/Nereta». Volejbolā sešu komandu vidū labākā bija «QWERTY» no Vecumniekiem, kas ieguva otro vietu strītbola sacīkstēs. Otrie volejbolā bija «Ābeļi» no Jēkabpils novada, trešie strītbolā – Vecumnieku vienības «QWERTY2» spēlētāji.

Svaru bumbas celšanā labākais bija skaistkalnietis Andrejs Getmančuks, kas 24 kg smagumu pacēla 100 reizes. Otrais bija kurmenietis Lauris Cēnis, kas bumbu pacēla 48 reizes, trešais – Visvaldis Janelis ar 47 reizēm.

Šautriņu mešanā dāmām meistarīgākā bija kurmeniete Rūta Štarka, vīriem – Visvaldis Janelis. Otrajā vietā dāmām – Zane Adiene no Vecumniekiem, trešā – kurmeniete Egija Cēne. Vīru konkurencē otrais bija Miks Vidovskis no Kurmenes, trešais – Modris Jakubovskis.

Šaušanā ar peintbola šauteni pa vairākiem lielākiem un mazākiem mērķiem dāmu grupā prasmīgākā bija Dace Kalniņa, otrajā vietā – Egija Saule, trešā palika Sandra Zālīte. Vīriešiem trāpīgākais šāvējs bija Matīss Protaps, otrais labākais – Ēriks Ķikurs, trešais – Adrians Strigins. Zolītē vislabāk veicās Oskaram Kindzulam, otrais bija Pēteris Mašēns, trešais – Aldis Bērziņš.

Kā uzsver A. Kondrāts, uzvarētāju pulkā Vecumnieku novada sportisti ir vairākumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas