Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākā klase mācās Bauskas pamatskolā 12

Titulu «Gada klase» šogad atkal ieguvuši Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņi. Bauskas novada konkursā pārliecinoši labākais rezultāts bija 6.a klasei, ar kuru strādā audzinātāja Daiga Sējēja.

«Šai klasei ļoti paveicies ar audzinātāju Daigu Sējēju. Viņa spēj lieliski ieinteresēt audzēkņus un piedāvā neparastas idejas. Klases kolektīvs ir darbīgs, sabiedriski aktīvs, viņiem patīk gūt panākumus. Arī mācībās šī ir ļoti laba klase,» teic Bauskas pilsētas pamatskolas direktors Jānis Rumba.

Prieku par panākumu neslēpj arī audzinātāja D. Sējēja: «Piedaloties konkursā, mēs visu mācību gadu ļoti centāmies. Līdz minimumam samazināts neattaisnoti kavēto stundu skaits, skolēni apzinīgi sekoja līdzi sekmēm. Šajā mācību gadā esam piedalījušies vairāk nekā 60 pasākumos. Esmu ļoti lepna ar saviem audzēkņiem.»

Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.a klase, kas konkursā ieguva 2. vietu, svinīgajā noslēguma pasākumā nepiedalījās. Jaunieši jau bija aizsteigušies uz «ZZ čempionāta» pusfinālu Jelgavā. Taču dienas pirmajā pusē skolēni sparīgi sportoja Īslīces vidusskolā. «Piedalīšanās šajās un citās aktivitātēs lieliski saliedē kolektīvu. Konkurss «Gada klase» ir iespēja skolēniem aktīvi darboties kopīgam mērķim. Man kā audzinātājai gandarījumu sniedz tas, ka skolēni var izpausties, atklāt savus talantus un spējas,» par konkursu un savas klases audzēkņiem stāsta skolotāja Irēna Slesare-Koluža.

Vecsaules pamatskolas 6.a klases audzēkņi «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka kolektīvs šajā mācību gadā kļuvis draudzīgāks, saliedētāks. «Piedaloties konkursā, mācījāmies būt draudzīgāki, disciplinētāki, strādāt kopā,» stāsta skolniece Evelīna Gedroviča. Viņas klasesbiedrs Jēkabs Līdaka atklāj, ka panākumu pamatā ir apgūtās prasmes sadarboties. Viņš uzteic audzinātāju Annu Guļkeviču, kura ir interesanta un mīļa, bet, kad nepieciešams, – stingra un prasīga. «Viņa ir tieši tāda, kāda mums ir vajadzīga,» par audzinātāju stāsta J. Līdaka.

Konkursā «Gada klase» šogad piedalījās arī skolēni no Bauskas sākumskolas, Mežotnes un Griķu pamatskolas, Īslīces vidusskolas un Bauskas 2. vidusskolas. «Mūsu trumpis ir zināšanas, lai gan arī sportiskās aktivitātes nav svešas,» par klasi teic audzinātāja Gita Graudiņa. Skolniece Ērika Pažemecka pirms sacensībām Īslīces skolas sporta zālē «Bauskas Dzīvei» atklāja, ka ir uztraukusies. Taču viņa priecājas, ka kolektīvs ir draudzīgs, ja kādā disciplīnā nepaveiksies, klasesbiedri noteikti palīdzēs.

Ceraukstes pagasta Griķu pamatskolas 6. klases audzinātāja Vita Laveniece savus skolēnus raksturo, nosaucot klases devīzi: «Tik dažādi, bet kopā.» Audzinātāja pārliecināta, ka piedalīšanās konkursā kolektīvu saliedējusi, skolēni cits citā atklājuši agrāk nepamanītas pozitīvas rakstura iezīmes.

Atbilstīgi konkursa nolikumam, 1. vietas ieguvēji saņēma 140 eiro naudas balvu. Otrajai vietai – 110 eiro, trešajai – 80 eiro. Šo naudu skolēni varēs tērēt, dodoties izzinošās ekskursijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

***

Sporta aktivitātes bija interesantas ,aizraujošas un piemērotas šādam konkursam.Paldies sporta skolotājai ,Ilzei !

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 07:50

Late

Pamatskola var lepoties ar savu sesto klasi un skolas direktoru .Malači!!!

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 07:52

kamielis

Kas teica ,ka var lepoties ar direktoru? Lepoties var ar sk. Daigu, Guntu, Ievu, Rozi.

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 10:50

skola

Skola - tas ir skolotāji, skolas vadība ( noteikti ar direktoru priekšgalā) un skolēni. Apnikuši mūžīgie Bauskas komentētāji par pamatskolas direktora zākāšanu. Viegli slēpties zem segvārda un censties riet, riet un riet, iespējams, tā izdzīvojot savu kompleksus, jo paši sevi taču neredzam.
Paldies par atbildēm - visticamāk atkal anonīmām.

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 11:19

lapa

Katram p'ec nopelniem. Skats no malas nav par sliktu.

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 17:33

draugs

Cepuri nost, ja direktors var tik labi sagatavot klasi,tas ir gods un slava.

pirms 4 gadiem, 2015.05.03 22:48

KO MULDI !

Kāds paldies Rumbam? Ko muldi? Viņš sporta stundas nevada , tā kā japasakās R. Krūmiņam !

pirms 4 gadiem, 2015.05.04 12:44

23

Direktors ir atbildīgs par visu,arī par tevi Krūmiņ

pirms 4 gadiem, 2015.05.04 15:39

sviests

Atbildigs gan,tikai tad ja ir uzvaras.

pirms 4 gadiem, 2015.05.04 20:26

Vietējās ziņas