Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labākās klases ir pilsētas skolās 3

Bauskas novada konkursā «Gada klase» pirmās trīs vietas ieguva pilsētas skolu audzēkņi. Otrdien, 29. aprīlī, Bauskas kultūras centrā notika konkursa dalībnieku un uzvarētāju godināšana.

Bauskas novada izglītības pārvaldes metodiķe Olita Vulāne informē, ka šogad konkursam bija pieteikušās tikai sešas klases. Līdz ar Īslīces un Codes skolēniem konkursā piedalījās arī visu četru pilsētas skolu audzēkņi. Žūrija ar klašu kolektīviem iepazinās skolās. Par labākajiem tā atzina pilsētas skolu klases.

Šogad konkursā uzvarēja un naudas balvu ekskursijai uz Rīgu saņēma Bauskas pilsētas pamatskolas 6.a klase. Tās audzinātāja ir skolotāja Ieva Mašale. Otrajā vietā palika Bauskas sākumskolas 6.a klase. Šiem audzēkņiem kopā ar audzinātāju Agitu Barkovu būs iespēja doties bezmaksas ekskursijā pa mūsu četriem novadiem. Mācību ekskursijā pa Bauskas un Rundāles novadu varēs doties Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.c klases skolēni un viņu audzinātāja Vaira Karpiča.

Pateicības rakstus par piedalīšanos konkursā saņēma Īslīces vidusskolas 6. klase, ko audzina skolotāja Irina Vargušenko, Codes pamatskolas 6. klase, audzinātāja – Inga Eglīte, un Bauskas 2. vidusskolas 6.a klase, audzinātāja – Irina Kirkila. Katrs skolēns dāvanā saņēma pildspalvu ar apdruku «Gada klase 2014».

Bauskas pilsētas pamatskolas 6.a klases audzinātāja Ieva Mašale līdz ar saviem audzēkņiem bija ļoti priecīga par uzvaru konkursā. «Man šķiet, ka mūsu klases lielākā vērtība ir tā, ka skolēni ir ļoti aktīvi un daudzpusīgi. Viņi sporto, spēlē teātri, dejo tautas deju grupās, moderno deju kolektīvā «Lēra, dzied korī un ansamblī, mācās mūzikas un mākslas skolā. Ja skatāmies skolas pasākumu kalendārā, teju katrā no tiem ir mūsu klases audzēkņi. Strādāt ar tik azartiskiem bērniem ir ļoti interesanti,» par savējiem teic audzinātāja.

Par saņemtās naudas balvas izlietojumu ekskursijai uz Rīgu pusaudži vēl nav vienojušies. 6.a klases audzēkne Dinija Salasgrāve «Bauskas Dzīvei» atzina, ka kolektīvs ir pelnījis augsto atzinību: «Mēs tiešām piedalāmies ļoti daudz kur. Es pati dziedu korī, dejoju tautiskās dejas, spēlēju teātri. Tikpat aktīvi ir arī citi klasesbiedri. Par iegūto balvu priecājamies visi. Skolotāja rosināja mūs izdomāt, ko Rīgā gribētu redzēt. Es labprāt apskatītu kādu neparastu muzeju, pabūtu kādā interesantā iestādē.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Līga

Prieks, ka skolotāja Ieva Mašale saņēmusi tik augstu novērtējumu! Viņa tiešām ir brīnišķīga skolotāja un lielisks cilvēks. Lai skolotājai pietiek spēka un enerģijas viņas grūtajā, bet svētīgajā darbā!

pirms 4 gadiem, 2014.05.01 18:36

vecāki

Lepojamies, ka mūsu bērnus audzina tik jauka un enerģiska skolotāja. Ja kādam bērnam perfekti nepaveicās mācībās, tad šis konkurss ir liela pievienotā vērtība, lai katrs bērns sevi izpaustu.Kā viens gudrs zinātnieks teica, kāpēc bērniem būtu perfekti jāzina viss , jo mēs pieaugušie tāpat visu nezinām .Paldies organizātoriem no izglītības pārvaldes, bet īpaši suminām skolotāju Ievu un viņas klasīti.

pirms 4 gadiem, 2014.05.01 21:35

Vietējās ziņas