Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labāko piensaimnieku pulkā arī četri mūsējie 2

AS «Rīgas Piena kombināts» un AS «Valmieras piens» apvienotais uzņēmums «Food Union» ceturtdien, 27. februārī, svinīgā pasākumā, apbalvoja pagājušā gada labākos piena piegādātājus. Nominācijās par ievērojamām investīcijām saimniecības izaugsmē, par kvalitatīvākā svaigpiena ražošanu, par lielākā svaigpiena daudzuma piegādi un par Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu tika apbalvoti kopumā 20 piena piegādātāju. To vidū arī mūspuses saimniecības – Andas un Ivara Jermaku z/s «Dālderi», Daces Stankēvičas un Ilmāra Apses vadītā z/s «Mačēni» Vecumnieku novadā, Guntas Izakas zemnieku saimniecība un Sarmītes Cielavas z/s «Krasti» Bauskas novadā.

Svētku saietā piedalījās vairāk kā 350 zemnieku no visas Latvijas. Savus izcilniekus vairākās nominācijās sveica «Food Union» valdes priekšsēdētājs Sergejs Beshmeļņickis. Nominācijā «Latvijas piensaimniecības patriots» zemniekus sveica LR zemkopības ministrijas valsts sekretāre Dace Lucaua, savukārt par lielāko svaigpiena izslaukumu 2013.gadā piena piegādātājus apsveica Latvijas piensaimnieku centrālās savienības valdes loceklis Harijs Panke.

««Food Union diendienā sadarbojas ar vairāk nekā 400 zemnieku saimniecībām un svaigpiena piegādātājiem visā valstī. Mums ir ļoti svarīgi vismaz reizi gadā satikt un paust savu atzinību par piena piegādātāju ieguldījumu, jo tieši ar viņu pašaizliedzīgo darbu sākas «Food Union» produktu veiksmes stāsts. Īpašu priekus sagādā saimniecības, kuras līdztekus Food Union izaugsmei ir attīstījušās par mūsdienīgām un efektīvām paraugsaimniecībām,» stāsta «Food Union» ģenerāldirektors Sergejs Beshmeļņickis.

Par veiksmīgu sadarbību un ievērojamām investīcijām saimniecības izaugsmē 2013.gadā tika apbalvota Andas un Ivara Jermaku z/s «Dālderi» Vecumnieku novadā un Guntas Izakas zemnieku saimniecība Bauskas novadā.

Par kvalitatīvākā svaigpiena ražošanu 2013.gadā  Zemgales reģionā tika apbalvota Sarmītes Cielavas z/s «Krasti» Bauskas novadā.

Nominācijā par Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu apbalvojumus saņēma Daces Stankēvičas un Ilmāra Apses vadītā z/s «Mačēni» Vecumnieku novadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Otis

Mačēni, Dālderi un Cielavas, bet kas tad ceturtais?

pirms 4 gadiem, 2014.03.01 11:19

novadniece

Kāds prieks, ka šie saimnieki ir novērtēti. Tiešām, divkārt pelnījuši. Lai viņiem veselība, izturība un veiksme! Ja būtu vairāk šādu pamatīgu darba rūķu, nevajadzētu žēloties par lauku panīkumu.

pirms 4 gadiem, 2014.03.02 14:49

Vietējās ziņas