Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības lielkoncertā Lauris Reiniks iepazīs Bruknas muižu 20

Labdarības lielkoncertā «Uzcel savu baznīcu!» Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā svētdien, 3. jūlijā, līdztekus ierastiem māksliniekiem daži mūziķi uzstāsies pirmo reizi. Līdz šim Bruknā nav dziedājis arī Lauris Reiniks.

«Bauskas Dzīvei» mūziķis atzina, ka koncertēšana Bruknā svētdien būs īpaša: «Te uzstāšos pirmo reizi. Biju dzirdējis par šo labdarības projektu. Man tas šķiet ārkārtīgi skaists un cilvēcīgs. Uzcelt pašu rokām baznīcu un dot cilvēkiem iespēju atgriezties sabiedrībā ir ļoti svētīgi.» Mūziķis pauž pozitīvu attieksmi par labdarības akcijām, norādot, ka tās vienmēr notiek, lai kādam palīdzētu bez maksas un no sirds. «Ja vien spētu, es piedalīties visos pasākumos, jo uzaicinājumu ir daudz. Tā ir ļoti svētīga lieta – būt laipnam, izpalīdzīgam. Šādas iezīmes sabiedrībā vajag vairot,» uzskata L. Reiniks.

Bruknā mūziķis izpildīs savas daudziem zināmās dziesmas neierastās, akustiskās noskaņās. «Melodijas būs pazīstamas, kas gribēs, varēs dziedāt līdzi. Šajā akcijā cilvēki ir jāvieno labām domām un darbiem. To es aicināšu savās dziesmās,» stāsta L. Reiniks.

Lai palīdzētu Bruknas kopienas ļaudīm, kuri, ceļot savām rokām dievnamu, rod spēku grūtajā cīņā ar dažādām postošām atkarībām, šogad uz muižas dārzā būvētās skatuves būs kupls mūziķu pulks. Cits citu nomainīs Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Rēzija Kalniņa, Olga Rajecka, Aivars Hermanis un Mārcis Auziņš, Ieva Kerēvica, Ainars Virga, Andris Kivičs, Rūta un Ira Dūdumas, Varis Vētra, Elizabete Zagorska, Lauris Valters, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Ivars Kalniņš, kā arī grupas «Framest», «Putnu balle», «Willow Farm».

Bruknas muižā interesentus gaidīs jau pāris stundu pirms koncerta. Ikviens apmeklētājs varēs aplūkot Bruknas muižu un tās gleznaino apkārtni, novērtēt paveiktos darbus baznīcas būvniecībā, piedalīties dažādās radošās darbnīcās kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci un Ievu Bondari. Kā ierasts, vaļā vērs muižas keramikas cepli. No tā dienasgaismā cels melnās keramikas tehnikā darinātus traukus. Tos veidojuši «Kalnu svētības kopienas» ļaudis, sadarbojoties ar Latgales «Pūdnīku skūlu» un keramiķi Evaldu Vasilevski.

Labdarības akcija «Uzcel savu baznīcu!» sākās 2012. gadā. Tad Latvijā zināmi radoši ļaudis nolēma palīdzēt uzcelt dievnamu. Jau piekto gadu dažādi mūziķi, mākslinieki un citi ļaudis rīko koncertu, kura ienākumus atvēl dievnama celšanai. «Andrejs Mediņš ir izveidojis īpaši īpašu vietu, kur atgūt spēkus, kur pārdzimt. Tiem, kas ir dziļi nogrimuši, tā ir iespēja atdzimt,» tā par Bruknas kopienu un tās izveidotāju Andreju Mediņu stāsta latviešu literatūrzinātniece, valodniece Janīna Kursīte.

«Bauskas Dzīve» piebilst, ka ieeja pasākumā ir par maksu. Interneta vietnē bilesuparadize.lv redzamā informācija liecina, ka nopērkamas 10 un 15 eiro vērtas ieejas biļetes.

Publicitātes foto.
Bruknas muižas dārzā, kā ierasts, valdīs īpaša noskaņa. To radīs daudzo mūziķu uzstāšanās.

Renārs Kaupers jau agrāk ir piedalījies labdarības koncertos Bruknas muižā.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

Toreiz un tagad

Līdz šim esmu apmeklējusi visus šos koncertus! Un katru gadu šis prieks kļuva arvien dārgāks! Bet nu - ir jāsamaksā 40 EURO, jo esam ģimenē 4, un to nu vairs nevaru atļauties! Kāpēc tās cenas katru gadu tā pieaug, man alga jau 4us gadus nav mainīta!
Bet koncerts ir skaists!

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 10:45

tagadnei

Nejauc gaisu ar neprecīzu informāciju par ieejas maksu!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.04 16:28

tagadnei

Kāpēc jauc gaisu? Minimālā biļetes cena - 10 Euro! 4 * 10 = 40!

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 10:10

atkal tagadne

Esot bijuši arī 5 EUR, tā jau gan ir sakarīga cena tādam koncertam.

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 13:39

Ai

Pa 5 eur bija 5biļets

pirms 2 gadiem, 2016.07.06 02:03

Es

Reiniks arī šeit zīmēsies?I par velti nebrauktu klausīties,nevis vēl maksātu.

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 11:05

speciāliste

- Kapēc Tu necieni šo talantīgo laucinieku ?

pirms 2 gadiem, 2016.07.03 14:01

bruknas viesi

Tavai zināšanai Reiniks vakar koncertā bija viens no vislabākajiem māksliniekiem. Cilvēkus patiesi iekustināja un pacēla. Paldies, Laurim!

pirms 2 gadiem, 2016.07.04 08:34

RP

Nepatika pret šo iedomīgo ''mākslinieku'' vēl no tiem laikiem, kad viņš publiski noķengāja Amerikas latviešu tantukus par nepilnīgu viesmīlību, uzņemot ''zvaigzni'' savās mājās.

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 13:43

kaimiņš

Ārkārtīgi netikls dziedātājs. Visa ģimene viņi tādi.

pirms 2 gadiem, 2016.07.03 14:14

;))

Ar kaimiņiem gan Laurim nav paveicies!

pirms 2 gadiem, 2016.07.04 16:30

Una

Ja ziedojumi,tad ziedojumi,tik,cik var ģimene atļauties nevis -10 Vai 15 eiro.Nebraukšu!

pirms 2 gadiem, 2016.07.03 00:27

?

Par kādiem ziedojumiem tu runa, jo tiek tirgotas biļetes biļešu paradīze, līdz ar to tas vairs nav nekāds ziedojums!

pirms 2 gadiem, 2016.07.03 16:29

bruknas kāsiens

Jāspiež uz kvantitāti, ar vērienu jādarbojas, jāiet laika garam līdzi, bizness paliek bizness. Kurš grib garīgumu par sīceni lai brauc uz Medžugorji.

pirms 2 gadiem, 2016.07.03 10:33

precizēsim

Vai tev kāds pavēl tur braukt? Un katrs koncerts ir ar mērķi-"kāst naudu", bet kādēļ citi koncerti tevi nesatrauc? Vaikules "Randevy"arī par naudu , biļetes no 40- 2000 euro, brauc tur.

pirms 2 gadiem, 2016.07.04 09:44

REDZĒJU

ŠEIT PIEKRĪTU KOMENTĀRIEM PAR LIELO SUMMU ZIEDOJUMIEM .CILVĒKU BŪTU DAUDZ VAIRĀK ,JA ZIEDOJUMIEM NEBŪTU NOTEIKTA CENA.BET ,TAD JAU SABRAUKTU VISĀDI,VAI NE?MEDIŅAM NEBŪTU AR KO PARUNĀTIES.

pirms 2 gadiem, 2016.07.03 21:08

bet

Ja reiz ir mērķis uzcelt baznīcu, tad vajadzīga nauda- ziedojumi, nevis lai sabrauc daudz daudz cilvēki "na haļavu", to tad arī vajadzētu saprast, jo neviens jau ar varītēm tevi tur nedzen un naudu neprasa, gribi brauc gribi- nebrauc. Šeit ir domāts par kvalitāti, ne par kvantitāti, un ja jau biļetes caur BP, tad arī tas par velti nav, un caur BP, lai viss ir juridiski pareizi, jo iet ar cepuru apkārt- pa eiriķītim sametīs, bet gribēs redzēt par desmitnieku. Tā ka viss ir pareizi, jo nekad nekas nevienos laikos nekur kvalitatīvs nav par brīvu, arī mākslinieki ir jāuzņem un jābaro......

pirms 2 gadiem, 2016.07.04 09:38

!!!

Nu bļāviens neaptēstā tauta - tas vairs nav ziedojums ja atklāti tiek tirgotas biļetes, tas vien parāda, ka šī koncerta atbālstītāji ir vai nu totāli auni vai mahinātori...

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 00:59

Šogad nesanāca!

Beidzot skaistajam koncertam noteikta BIĻETES cena!
Iepriekšējās reizes bija tāda neliela nepatika - teikts, ka ieejas maksa par ziedojumiem, bet noteiktas minimālās ziedojuma summas! Tagad šai nepatikai vairs nav pamata!
Un, beidzot, noteikts arī bērna vecums, līdz kuram nevajag biļeti - 14 gadi! Jo iepriekš, paši biļešu tirgotāji Bruknā naudu ņēma laikam "pēc acīm"! Man, piem. par 9dīgu bērnu ņēma naudu, bet kolēģei par 11dīgu - nē!

pirms 2 gadiem, 2016.07.05 10:24

Vietējās ziņas