Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LABOTS: Sāks apspriest Iecavas novada budžetu, to plāno apstiprināt februārī 7

Šī gada budžeta projektu Iecavas novada domē sāks apspriest nākamnedēļ, «Bauskas Dzīve» uzzināja pašvaldībā.

Novada administrācijas finanšu nodaļas vadītāja Indra Latviete gatavo šī gada budžeta projektu, nākamnedēļ to izskatīs darba grupa ar citiem pašvaldības darbiniekiem, «Bauskas Dzīvei» sacīja domes finanšu komitejas dalībnieks deputāts Atis Avots (LSDSP).

Budžetu domes sēdē plānots pieņemt februārī, nevis janvārī, kā tika informēts Latvijas Televīzijas novadu ziņās «TV Spektrs».

Viens no budžeta apspriešanas gaitā izskatāmajiem jautājumiem būs 18,5 tūkstoš eiro tēriņš, lai iegādātos biroja telpas novada nevalstisko organizāciju vajadzībām. J. Pelsis neatklāja, par kādām telpām ir runa, taču pašvaldība tās esot atradusi, un tās ir novērtētas darījumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Iecavas novada dome

Publikācijā ir kļūdaina informācija:
- budžetu Iecavas novada dome plāno pieņemt februāra domes sēdē, nevis janvāra;
- telpas novada nevalstisko organizāciju vajadzībām, par kuru iegādi dome lems, ir novērtētas 18 500 eiro apmērā.

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 09:13

nu nu

Varbūt Iecavas dome pati neprecīzi sniedza info un tagad te izrādās. Viņiem bieži gadās nolaist greizi un apvainot citus.

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 16:08

Iecavniece

Mums ir savs dāmu klubiņš, ja skauž, ka nepieņemam tajā citus, nevajag mūs nozākāt. Kur gribam tur tērējam, mums ir daudz biedrību, kuras nes labumu ne tikai mums.

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 09:15

Krevele

Iecavas troļļi un staļļu mēsli - sinonīmi

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 10:08

RP

Kritizēt- tas ir norādīt autoram, ka viņš dara ne tā, kā darītu es, ja...mācētu!
Nav perfektu cilvēku, kuri nekad nekļūdās.

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 14:34

nu nu

Nu re, arī atbilde: Budžetu domes sēdē plānots pieņemt februārī, nevis janvārī, kā tika informēts Latvijas Televīzijas novadu ziņās «TV Spektrs». paši piestāsta pekstiņus. Kurš tad bija tas gudrais informātors?

pirms 3 gadiem, 2016.01.08 16:16

Vietējās ziņas