Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laikraksts «Bauskas Dzīve» rīko diskusiju «Kā labi dzīvot un strādāt laukos»

«Bauskas Dzīve» rīko diskusiju projekta «DZĪVE LAUKOS: PAR UN PRET, priekšrocība vai neveiksme?» noslēgumā otrdien, 16. janvārī, plkst. 15 avīzes redakcijā Rīgas ielā 51 Bauskā.

Laikraksta «Bauskas Dzīve» projektā kopš pagājušā gada oktobra atklātas lauku dzīves priekšrocības un trūkumi Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā. Aprakstīta uzņēmēju pieredze un pašvaldību prakse, analizēti labie piemēri un nepilnības.

Noslēguma diskusijā otrdien par tēmu «Kā labi dzīvot un strādāt laukos» ar ekspertiem vēlamies noteikt ieteicamos darbības virzienus novados, lai saglabātu kvalitatīvu dzīves vidi un ražošanas iespējas. Diskusijas mērķis ir aprakstīt labos piemērus sekmīgai ražošanai un darba vietu radīšanai laukos, pašvaldības sadarbībai ar uzņēmējiem, uzņēmēju iespējām uzlabot vidi, kā arī nosaukt šķēršļus, kas kavē reģiona attīstību, un formulēt ceļus to risināšanai.

Diskusijas eksperti: Uldis Maniks, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatora vadītājs; Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Zemnieku saeimas valdes priekšsēdētāja vietniece, Ceraukstes pagasta atpūtas kompleksa «Rožmalas» valdes locekle; Mārtiņš Cimermanis, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs, Ceraukstes pagasta saimniecības «Strautnieki» īpašnieks; Dace Šileika, Vecumnieku novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja, un Alīna Žukauska, uzņēmējdarbības attīstības koordinatore novadā; Ģirts Vismanis, Mežotnes pagasta SIA «G&Z ražotne» vadītājs, un Kristīne Rolle, Rīgas Stradiņa Universitātes doktorante.

Diskusiju vadīs laikraksta «Bauskas Dzīve» galvenās redaktores vietniece, žurnāliste Antra Ērgle, piedalās laikraksta redakcijas žurnālisti un darbinieki. Šo sarunu avīzes redakcijā apmeklēt aicināti visi interesenti, iepriekš piesakoties pa tālruni 26521719 vai rakstot uz e pastu: redakcija@bauskasdzive.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas